Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Használ itt valaki Lorin...

Használ itt valaki Lorin öblítőt? Milyen?

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 18:48
 1/8 anonim válasza:
Én egyszer vettem egy rosszabb minőségű öblítőt és a márkás pólóm olyan gyűrött lett, hogy még vasalóval sem győztem kiegyenesíteni. Soha többet nem vettem csak : Quanto-t, cocollino-t, silan-t.
2010. szept. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jaaaj,ugyan,annyira nem lehet rossz.
2010. szept. 3. 19:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy az öblítőtől lett gyűrött a ruha, inkább a rossz programválasztástól a mosógépen. Egyébként nem olyan rossz Én is nemrég vettem, csak nem annyira erős az illata.
2010. szept. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kizárt,hogy az öblítőtől lett olyan, inkább az erős centri, vagy a rossz program, esetleg melegebb víz. Az olcsóbb öblítő annyiban különbözik, hogy az illata nem tart.
2010. szept. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
én már használtam és szerintem nem rossz
2010. szept. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sok a ruha a mosógépben, attól gyűröttebb a ruha. Öblítőből meg felesleges nagy ügyet csinálni.
2010. szept. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz.Sűrűsége jó.Illata annyira nem intenzív.
2010. szept. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%

Abszolút nem érezni semmi illatot! De ha rám hallgatsz, akkor 10%-os ecetet öntesz öblítő helyett! Lehet, hogy elsőre nagyon furcsán hangzik, de jó! Nem lesz gyűrött a ruha, kemény, és nem lesz ecet szaga egyáltalán! Én is egy idősebbtől hallottam, először ódzkodtam a dologtól, de kipróbáltam és nagyon meg vagyok vele elégedve! És az ára is nagyon jó! Jah, és még a mosógép sem lesz vízköves! :)

21/L

2010. szept. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!