Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan oldjam meg ha sok a...

Hogyan oldjam meg ha sok a cuccunk?

Figyelt kérdés

Sziasztok, Parommal egyutt elunk egy belvarosi 1,5 szobas lakasba. A kis szobat nem is hasznaljuk csak ilyen mindenesnek kb.

Regi tipusu lakas, nem a legregebbi de raferne egy kis tatarozas, szekrenyek kialakitasa stb a dolgoknak.

Ezen rajta vagyunk, de sajnos idonk ra semmi.

De addig is, hogyan lehetne rendet teremteni egy lakasba amit ugy erzek hogy osszenyom? Nincs mar felesleges lom se, ruha se eladtam kidobtam elajandekoztam.


Tudom, hulye kerdes igy lathatatlanban, de valaki hatha tudna valami okos otletet mondani o hol kezdene…


2021. okt. 16. 22:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Tegyet tobb szekrenyt egymasra. Nalunk is igy van. Vannak ingyen elviheto butorok is!!
2021. okt. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi egy 30m2 -es lakásban élünk. Sokat számít a berendezés, érdemes tutorial videókat nézni, hogy minél tágasabb legyen a lakás. Ha olyan ágyatok van, ami alatt nincs semmi, akkor egy osb lapra szereljetek 4 görgőt, egy kapmót, szépen fessétek le. A pepcoban lehet kapni dobozokat (3db/600Ft) és azokba is lehet pakolni. Addig talán ez egy jó megoldás lehet.

A kisszobát is próbáljátok meg mondjuk dolgozószobának vagy csak csináljatok egy relaxációs szobát! Sokkal jobb érzés lesz otthon lenni. Ha kell, akkor szerintem lehet kapni szép dobozokat, ami önmagában is jól néz ki. Szerintem azzal semmi baj nincs. Tegyetek be füstölőt, párologtatót, egy kanapét vagy matracot, megnyugtató képeket.

Biztos ügyesen el lehet rendezni! :)

2021. okt. 17. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!