Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hülye voltam, és megsértettem...

Hülye voltam, és megsértettem a mosogatót túl erős vízkőoldóval, helyre lehet ezt hozni?

Figyelt kérdés

Egy napja csinàltam vele a kàdat, annak semmi baja nem lett,. gondoltam, ennek sem lesz...:( De ilyen foltok maradtak rajta...

Előre is köszönöm!


2021. okt. 12. 19:24
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Az alján volt egy kis folt rozsda, azt rozsdaoldóval csinàltam, attól nem lett semmi baja... Az esetleg nem hoznà le ezeket a foltokat?
2021. okt. 12. 19:26
 2/12 A kérdező kommentje:
Ilyen megfolyàs-szerű foltok lettek rajta...:(
2021. okt. 12. 19:32
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

megsértettem a mosogatót

kérj tőle bocsánatot

Bocs de ezt nem tudtam kihagyni.


Inox vagy festett? Ha inox akkor fémtisztító pasztával megpróbálhatod. Ha festett és megmarta a festéket akkor nincs tippem.

2021. okt. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Próbáld meg hideg zsíroldóval, majd a dörzsi szivaccsal.
2021. okt. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi, Inox mosógató. Ilyenem volt itthon, ezt tettem rà:

[link] sokat lehozott belőle, de úgymond a mosogató színéből is..:( màrmint,megfogta a rongyot is, ahogy dörzsöltem. Ez lehet amiatt, mert màr jó pàr éve megvan, és lejàrt? Mert összehasonlítottuk anyukàméval, neki ugyanilyen mosogatója van, és neki valahogy vilàgosabb, az enyém.meg szürkésebb lett..

2021. okt. 12. 20:43
 6/12 anonim ***** válasza:
66%

Jézusom. Nehogy neki ess hideg zsíroldóval meg dörzsivel!

Milyen mosogató? Gránit?

2021. okt. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Az inoxot és is hidegzsíroldóval szoktam fényesíteni, meg dörzsivel.

A 6-os az hülye.

2021. okt. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%

20%-os ecet mindent eltuntet az inox mosogaton nekunk is!!


A vizkooldo nekunk is foltosra hagyta!!

2021. okt. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi, most pont csak 10%-os van itthon, azt nàr próbáltam. Csak azt nem értem, miért lett dzürkésebb ettől a Zepteres dologtól...:/
2021. okt. 12. 21:02
 10/12 anonim ***** válasza:
90%
Létezik kifejezetten INOX tisztítószer. Be kell fújni vele, állni hagyni kis ideig és NEDVES ronggyal letörölni. Fontos, hogy nedvessel, különben ugyanúgy csíkot hagy majd! Sok ismerősöm járt így, pedig rá is szokott lenni írva a dobozára is.
2021. okt. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!