Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Por vagy mosógél? Melyik, miért?

Por vagy mosógél? Melyik, miért?

Figyelt kérdés
2010. szept. 1. 15:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

mosógél, mert nem hagy nyomot a ruhán.:)

és te kérdező?:)

2010. szept. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%

én is gélt használok mosogatáshoz, mert könnyebben oldódik a szivacson mint a por.


egyenletes mennyiségben tudom felvinni a tányérakra és evőeszközökre

2010. szept. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Sztem mosásról, nem mosogatásról van szó.

Én mosógélt szeretem, mert nem porzik utána a kimosott ruha.

2010. szept. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%

Ha ruhák mosására vonatkozik a kérdés, akkor természetesen por. Gél állagú mosószernek a nagy része víz... és általában gyengébb is, mint a mosópor.


Ariel M-zim nagyon jó volt, de erre lehet rájött a gyártó is, mert már nem kapható, csak a Complete. :( Bonux, Tomi meg beleragad az adagolóba (ezt csak úgy megjegyeztem). :P

2010. szept. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a bőrgyógyász ajánlotta hogy folyékony mosószert használjunk, mert a mosóporra allergiás apukám.
2010. szept. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Színes mosáshoz 40 fokon gélt, fehérhez 70-80 fokon port használok. Az alacsony hőfokon nem oldódott fel sokszor rendesen a por, ezért váltottam gélre. A fehéret magasabb hőfokon mosom, feloldódik rendesen a por, ezért annál nem váltottam.
2010. szept. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
Ugyanabból a márkából (Ariel) azt veszem, ami épp kéznél van. Nem vettem észre semmi különbséget, a por is feloldódik, nem porzik utána a ruha, a gél is elég hatékony a súlyához képest :)
2010. szept. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
Színes ruhákhoz gélt használok, fehérekhez pedig port.
2010. szept. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Színesekhez gél, fehérhez pedig por+domestos fehérítő
2010. szept. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem is tudom miért, de nekem a gél volt az elejétől fogva (26 vagyok).....egy bennfentestől hallottam h Mo-n a gél sokkal nagyobb kiszerelésű, mert a magyarok azt szeretik ha valami nagy, hamár annyiba kerül, nyugaton koncentráltabb (szóval nincs annyira higítva)! Mostanában néha veszek ilyen kapszulát is, annak csak annyi a pozitívuma, h könnyebb kezelni, nem folyik mellé, nem rohad bele a mosógépbe.....stb, hatásra semmi különbség. A két éves fiam csokis, gyümölcsös ruháit sikálnom kell, mosógépben halottnak a csók!
2010. szept. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!