Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A feketéknek való mosógél...

A feketéknek való mosógél használatának van értelme?

Figyelt kérdés
Én eddig csak fehéreknek és színeseknek valót használtam. Ha valaki hosszabb ideig használta, és van valami tapasztalata, legyen szíves írja meg.
2010. aug. 5. 10:12
 1/7 Beatrix17 ***** válasza:
84%
Van!Én Perwollt használok a feketékhez,kb.1000éve!Szerintem van benne valami festék,mert 1szer véletlenül a feketék közé keveredett egy világos bugyim.Sötétebb lett.
2010. aug. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor mégse jó más színű sötétebb ruhákhoz használni? Pedig úgy hallottam azokhoz is szokták.
2010. aug. 5. 12:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem van Black Magic, de csak az ára varázslatos, hatása semmi.

Átverés az egész szerintem, a fekete nem lett feketébb. Sima színesekhez való gél megteszi.

2010. aug. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. aug. 6. 10:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem arról van szó, hogy "feketít", hanem ebből kihagyják az optikai fehérítő adalékot, amit a többihez adnak. Vagyis a sötét szín hosszabb ideig marad meg.
2010. aug. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha ecettel öblítesz,akkor minden színes holmi megtartja a színét a hagyományos mosóporokkal is.
2010. aug. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem is tudtam, hogy már létezik etnikai hovatartozás alapján pozícionált mosószer:))Szerintem white power fehéreknek fehér mosószert:))))
2010. aug. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!