Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Otthoni gázpisztoly használatá...

Otthoni gázpisztoly használatának milyen kritériumai vannak?

Figyelt kérdés
Kell -e hozzá engedély, hogyha használom, milyen következményeket von maga után?
2011. okt. 12. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Otthon, magánterületen szabadon tarthatod, engedély nélkül, csak az utcán való viseléshez kell engedély.
2011. okt. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dirtboy ***** válasza:

nem kell hozzá engedély csak akkor hogyha viselni akarod.

otthon saját portán használni lehet de ha nem akarsz a szomszédoktól feljelentést akkor ésszel használd.

mellékesen semmi értelme sem lenne otthon durrogtatni vele mert más nem történne csak durranna egy nagyot mint egy petárda.

egy gamo shadow 1000 légpuska izgalmasabb mint egy gáz,riasztó fegyver.

2011. okt. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Félre értettetek, van jobb dolgom is mint szórakozásból durrogtatni. Hívatlan vendégek ellen gondoltam és nem a riasztó pisztolyra, hanem ami gázt lő ki. Tehát ha önvédelemből használom, azért felelősségre vonhatnak-e?
2011. okt. 13. 06:42
 4/4 dirtboy ***** válasza:

jogos önvédelmi használatkor nem.


így tanítják így van leírva mindenhol hogy gáz és riasztófegyverek,ezért írtam én is ezt.

2011. okt. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!