Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Létezik olyan kispárna, ami...

Létezik olyan kispárna, ami nem büdösödik?

Figyelt kérdés

Párom álmában nagyon izzadós - de csak akkor. Szóval alapból nincs kellemetlen testszaga, a ruhái nem büdösek, ha (fizikai) munka után leizzadva jön haza, akkor sem rosszabb a normálisnál.

Viszont éjszaka, főleg a feje, nagyon izzad. Reggelre szinte vizes sokszor. (Nem alszunk nagy melegben, most 22 fok körül van a lakásban, télen fűtési szezonban is úgy van beállítva, hogy éjszaka 20-21 fok fölé ne fűtsön.)

Nem győzzük venni az új kispárnákat, én meg mosni a régieket, besárgulnak szinte azonnal, és nagyon savanyú kellemetlen szaguk lesz, és borzasztó erős. Sokszor kétszer egymás után mosok ki egy párnát és így is érezni.


Milyen töltetű párnát érdemes venni, ami esetleg kicsit jobban bírná ezt a problémát?


2021. szept. 27. 10:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy meleg van nálatok vagy túl sok neki a takaró, amit használtok? Egyébként nálunk ezek a kemény és vastaghuzatú ergonomikus szivacspárnák szerintem azok, amik nem büdösödnek/sárgulnak. [link]
2021. szept. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak az izzadság szok gond lenni, de az embernek a nyála is csorog éjjel. Nálam attól áll össze a párna töltete, illetve nem minden ember mos naponta hajat.
2021. szept. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Régen erre volt a dupla huzat. De ez a vízhatlan is jónak tűnik, ha azon még van egy réteg ami képes felszívni az izzadtságot, különben vízben fog ázni a feje ugye. Lehet, én úgy csinálnám, hogy a vízhatlanra még két réteget húznék. Vagy egy frottírt. Szerencsére nekem sok párnahuzatom van. Volt hogy nagyon izzadt a feje es varrtam frottír párnahuzatot, az kellemesebb volt ilyenkor. Persze itt most az a lényegibb kérdés hogy a töltet ne rohadjon be szóval azt a vízhatlant kipróbálnám arra meg mehet a nedvszívó réteg.
2021. szept. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Próbáld meg mosás előtt enyhe almaecetes vízben kiáztatni. Fiam sportol, egy idő után hiába mostam rögtön az edzőscuccokat, érződött az izzadságszag. Kipróbálta és működött!
2021. szept. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!