Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan tudok Budapesten...

Hogyan tudok Budapesten takarítót találni? (többi lenn)

Figyelt kérdés
A rendi.hu-ról rossz tapasztalatot olvastam, illetve nincs bankkártyám, amíg diák vagyok. Ilyesmi munka lenne egy 70 nm-es albérletben, mint ágyneműhúzás, felmosás, sütő, WC takarítás, talán ablak is.

2021. szept. 15. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Ezeket magad nem tudod megcsinálni ?
2021. szept. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha szökőévente egyszer megszaladok a munkával... Mellesleg senkinek semmi köze mire költöm a pénzem és hogyan takarítok
2021. szept. 15. 20:46
 3/8 anonim ***** válasza:

Budapesten nem fogsz rendes takarítónőt találni.

A jók mind tele vannak ügyféllel, a többinek meg semmi köze nincs a takarításhoz..

2021. szept. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Ugyved vagyok es szivesen kitakaritok nalad ... de nekem jogi ugyekben 40ezer forint/ora a honorariumom. Fizikai munkaert tobbet kerek! :)))
2021. szept. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És pofátlanok is a pesti takarítónők. 99% feketén dolgozik, de elvárja a 2000-2500 forintos órabért. Viccesek!
2021. szept. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5, ha jól dolgoznak nekem mindegy, úgyis kicsi az albérlet, szökőévente belefér, csak ne csapják össze.
2021. szept. 16. 08:57
 7/8 anonim ***** válasza:

#5

Te h.lye vagy! Nem is kicsit!

Fogadni merek, hogy te is elvárod, hogy megfizessenek téged, közben meg szar munkát adsz ki a kezedből!

2021. szept. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#5 vagyok. Én vagyok a megbízó és szar munkáért nem fizetek ;)
2021. szept. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!