Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért száll vissza a por?

Miért száll vissza a por?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Nem tudom,hogy én csinálok valamit rosszul vagy ez ilyen de hátha van valami praktikátok!Szóval sötét butoraik vannak,és ahányszor letörlőm egyből vissza száll a por és olyan mintha egy hónapja nem lett volna letakarítva.Valami ötlet,hogy mit csináljak?

2021. szept. 6. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Menj ki a sztratoszférába, ott nincs por. Csak megsúgom a gravitációt nem tudod kikapcsolni.
2021. szept. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes választ de én nem nevettem ezen.
2021. szept. 6. 19:18
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Ha száraz törlést alkalmazol, akkor a statikus elektromosság miatt visszaszáll a por az ellenkező töltöttségű felületre. Ezért találták fel a statikusan feltöltődő portörlőket (ezeket aztán vízzel kell megtisztítani a portól) vagy nedves törlést kell alkalmazni.
2021. szept. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Forró vizes papírzsepivel vagy vattával töröld, és akkor rajta marad, azt meg kidobod.
2021. szept. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mikroszállas vízes rongyal szoktam vagy nedves törlőkendővel.
2021. szept. 6. 22:26
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az új por. Például a padlóról, szőnyegről is jöhet, ha ott felkavarodott a takarítás során.
2021. szept. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire gyorsan visszajon akkor tul sok a por lakasban. Rendszeresen porszivozz, es takarits idonkent olyan helyeken is amit nem latsz. Agy alatt, szekreny tetejen, stb.
2021. szept. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!