Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek ha valaki haragbol...

Szerintetek ha valaki haragbol nagyon csúnyát kíván másnak, de miután lenyugszik, szívből vissza szívja, van ok aggódni, hogy vissza száll?

Figyelt kérdés
Párom nagyon ideges volt egy dolog miatt, ezért elég durvát kívánt. Ő nem hisz az ilyesmiben, de én igen. hívő ember vagyok. Mindig csak jót kívánok mindenkinek, sose szoktam rosszat. Már kértem , hogy vonja vissza, nehogy vissza szálljon, mérgében azt mondta vissza vonja, és rajta üssön a dolog. Azóta képtelen vagyok megnyugodni. Bár miután lenyugodott mondta, hogy szívből vissza szívta. Pici gyerekeim vannak, főleg őket féltem.
2020. júl. 5. 01:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%

Ha komolyan visszaszívta, nem fog visszaütni szerintem, már magától attól, ha megbánta ezt, "megbocsájtást" nyer.

"Hiszen önmagunknak nem tudni megbocsájtani a legnagyobb vétek".

Szerintem nem fog visszaszállni, ha megbocsájtott magának és visszakívánta, megbánta, meggyónta.

2020. júl. 5. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%

Kimondott szó - kilőtt nyíl.

Nem lehet visszacsinálni.

2020. júl. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azért őszintén megmondom, hogy aki nem szívből, csak sajnos haragbol mond ilyet, aztán szívből vissza vonja, es sok sok imával és jó tettel, lehet rajta változtatni. Amúgy egy nagyon jó ember, mindig segít másokon. Csak sajnos fájt neki az igazságtalanság. De egyszerűen nincs lelki nyugalmam mióta ilyet mondott.
2020. júl. 5. 08:17
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Ha minden visszaszállna, már kihalt volna a világ. :)
2020. júl. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Átkozódott?
2020. júl. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem átkozodott, csak mérgében rosszat kívánt annak aki ártott neki. De utána vissza vonta szívből
2020. júl. 5. 11:11
 7/12 anonim ***** válasza:
Ötös vagyok.Az az igazság hogy nem tudok eldönteni ez vallási vagy ezoterikus kérdés-e?Visszaszáll...ez ezotéria,ima,bűnbocsánat...ez inkább vallás.Mi aggaszt jobban,hogy visszaszáll-e,vagy a lelki üdvét félted?
2020. júl. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hogy vissza száll, attól félek. Viszont kértem, hogy vonja vissza es először azt mondta, hogy őrá szálljon vissza. De azt se akarom. Én sajnos képes vagyok bele gondolni, ráadásul azt mondta ha vissza üt, akkor rá szálljon 1 éven belül. Ez is aggaszt, vagy hogy a családjara száll
2020. júl. 5. 12:51
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
Én kb 2 éve kívánom a saját halálomat .Másért is. kívántak. Egyik sem jött be.
2020. júl. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De szívből kívántad? Vagy rossz akarásbol másnak? Magadnak miért?
2020. júl. 5. 16:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!