Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ha sok öblítőt és mosószert...

Ha sok öblítőt és mosószert rakok mosásnál a ruháimnál, akkor tönkremehetnek a ruháim?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudom, hogy ez nagyon hülye kérdés, de általában rengeteg mosószert és öblítőt teszek a ruháimra. Legfőképpen az illata miatt, ettől hosszabb távon lehet problémái a ruháimnak?
2021. aug. 16. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

Lehet bizony.

Ha tudod, hogy sokat tesz, akkor miért nem változtatsz rajta?

Szerintem undorító, ha valakinek mosószer/öblítő illata van.

2021. aug. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De miért teszel sokat? Egy kis kapszulában alig van szer, mégis szépen kimos. Szerintem felesleges a sok öblítő is
2021. aug. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A mosószer azért van, hogy tisztítson, az öblítő pedig, hogy illatosítson (ha egyáltalán használod, de öblít illatosítószerv nélkül is). Egyik sincs azért, hogy rongálja a ruhát.

JÓL JEGYEZD MEG: az ilyen flakonoknak fele akkora mennyiség is elegendő, ami a teljes teletöltésükhöz szükséges. Ez a gyártó f8intája, hogy jobban fogyjon a terméke. Én mindenből kb. fél kupaknyit használok, főleg illatosítóból (Lenor).

2021. aug. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Felesleges sok mosószert használni annyi is pont elég amennyi a dobozon rajta van mennyiseg is elég hogy tiszta legyen a ruha.Az öblítőt pedig higítom egy kicsi vízzel.
2021. aug. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!