Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Fontos, hogy milyen öblítőt...

Fontos, hogy milyen öblítőt használok mosásnál?

Figyelt kérdés
Nem az illat miatt kérdezem, hanem mert akkora árkülönbségek vannak.. pl a Sparban van saját márkás, 1l 200 Ft körül van. Csak nem tudom, hogy okoz valami rosszat a ruhában egy ilyen olcsó öblítő? Mert ha nem, akkor inkább veszem ezt, mint az 1000 foritost.
2021. aug. 8. 06:53
 1/5 anonim ***** válasza:
32%

Az öblítő szerepe a mosószer eltávolítása, a ruha szálainak "rendezése" és az illatanyaggal való bevonás(hogy a mai nőknek tiszta legyen).

Ez a szerepük. Ruhába nem hinném, hogy kárt tesz. Inkább több a visszamaradt vegyianyag, vagy mint sokmindennél a márkanév és reklám emeli az árat.

Pl a drágább mosószerek legtöbbje a teszteken nem jól szerepen és mellette drágábbak is.

2021. aug. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Nyugodtan használd az olcsót.
2021. aug. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Van. Nekem volt olyan öblítő amit után borzasztó volt a ruhák tapintása, nem szoktam sokat használni szóval még csak az sem lehet a gond. Ha van a közeledben lidli próbáld ki a saját márkás növényi alapú öblítőjüket. Kb 450ft. Arra kell figyelni, hogy egy drágább fajtának majdnem ugyan olyan doboza van, szóval mellé lehet nyúlni
2021. aug. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
Én Lenort használok évek óta, negyed kupaknyitól is illatosak és puhák a ruhák.
2021. aug. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
58%
Nekünk is a Lenor vált be (a kék inkább, mint a zöld, de ez egyéni megítélésen múlik).
2021. aug. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!