Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » WC takarításnál a WC kagylót...

WC takarításnál a WC kagylót tisztítod ki belül vagy kívül is és a WC fülke csempéjét, a kézmosót, a padlót is?

Figyelt kérdés
2021. aug. 1. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Mindent mosass le a ferjecskeddel vagy menjen el el egy barlangba lakni,ha nem akar hazimunkat vegezni.
2021. aug. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindent át kell mosni. Főleg ha a fiú/-k állva pisilnek. A pisi ilyenkor fröcsköl,és ha nem takarítják le a fajanszot, meg a csempét,akkor állandó húgyszag lengi be azt a wc-t.


A legjobb ha rászoknak az ülve pisilésre.

2021. aug. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Talált.

Szerinte csak a belsejét kell és kész.

2021. aug. 1. 17:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindent. Belsejét, külsejét, csempét, padlót. A férjem mondjuk ülve pisil, így nincsenek cseppek.
2021. aug. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem is értem a kérdést, nyilván mindent illik letakarítani.

Az más kérdés, hogy mit milyen időközönként.


Én megmondom őszintén, szokott menni pár csepp a kagylóra és padlóra is. Ilyenkor fogom és wc papírral feltörlöm. De ismerek olyat aki simán ott hagyja. Vlt oylan lakótársam aki lehugyozta a csészét aztán ott sárgult az undorító hugy, meg idővel már a külső falán is voltak lefolyások.


Vagy nagydolog után is kefét használok. Plusz időnként Domestossal fertőtlenítem.


És ha takarítok akkor egyértelműen tisztítok mindent. Még a WC kefét és a tartóját is le szoktam tisztítani. A kefét bele állítom a WC-be és rá domestos, a tartóját pedig fertőtlenítve lemosom.

2021. aug. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!