Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Más is gyűlöli a házimunkát?...

Más is gyűlöli a házimunkát? Ti hogyan motiváljátok magatokat, amikor nagyon nem akaródzik takarítani, de muszáj lenne?

Figyelt kérdés
Kérem, csak olyanok válaszoljanak, akiknek ez szintén probléma.
2021. júl. 7. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs rajta mit szeretni, unalmas, fárasztó.

De csak egy héten egyszer kell a nagytakarítást megcsinálni. Azt mindig ugyanazon a napon csinálom. Nincs halogatás, nincs kifogás. Túl vagyok rajta és akkor egy hétig nem kell vele foglalkozni.

Az apróbb napi teendők nem esnek nehezemre.

2021. júl. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is probléma volt.

És rájöttünk, hogy többet ér a nyugalmunk és szabadidőnk! Azóta van takarítónénink. Hetente 1x jön - közben az apróbb szükséges felmosás nem tart 5 percnél tovább.

2021. júl. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

En utalom, megoldas szamunkra hogy amit lehet automatizalunk:

- porszivozo es felmoso robot

- mosogatogep

- szaritos mosogep

Ezekbol egy komolyabb gep is visszahozza az arat gyorsan, ha az alternativa az hogy takaritonak fizetunk hetente.

Ablakot nagyon ritkan takaritunk, haz koruli munka nincs mert lakasban lakunk, pont azert hogy ne legyen.

Maradek hazimunkat pedig aszerint osztjuk fel parommal hogy melyikunk utalja kevesbe, de ez nem sok.

2021. júl. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy.:) Úgy marad.
2021. júl. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően igyekszem mindig rendet tartani, mindig elmosogatok, elpakolok rövid időn belül. Emellett hazaérve még "lendületből" szoktam betenni mosást vagy megcsinálok 1-2 apróságot. Akár felmosás, akár porszívózás, akár kisebb takarítás ami bele fér 5-10 percbe. Így mindig relatív tisztaság van.


Nagytakarítást nem szeretem, de arra megoldás, a rendszeres vendég fogadás. Ha tudom, hogy jön valaki akkor valahogy bennem van az, hogy rendet kell rakni :D

2021. júl. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%
Engem anyám fanakala motivált fiatalabb koromban. Mire felnőttem hozzászoktam a házimunkához
2021. júl. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
40%
Anyukám megtanított rendet tartani, a tisztaságról pedig takarítónő gondoskodik heti egyszer.
2021. júl. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!