Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Álkaszás pókokat lehet valamil...

Álkaszás pókokat lehet valamilyen módszerrel hatékonyan távol tartani?

Figyelt kérdés

A lakásban még hagyján. Ott is megjelenik pár darab, de az még annyira nem zavar.

Viszont a garázst most takarítottuk ki, ki is festettük. Ott nem takarít napi rendszerességgel az ember. Előtte ipari mennyiségű pókhálót kellett leszedni. És vagy 50 pókot söprűztem ki.

Most szép tiszta minden, szép fehérek a falak. Van valamilyen mód, hogy pár napon belül ne legyen minden tele velük?

Ajtó, ablak jól záródik, jó állagú a helyiség, de gondolom a ki-bejárkálások között bejutnak.


2021. máj. 23. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Persze sürübben takaritod. Amúgy miért zavarnak a pokok egy garázsban?
2021. máj. 24. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát ez igazán hasznos tanács volt, magamtól rá nem jöttem volna! Szaladok is fölporszívózni, mert ma még ott nem takarítottam.
2021. máj. 24. 13:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Örülők hogy segithettem.
2021. máj. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Majd egyszer számold meg hány szunyog és légy van a hálójukban.

Csak onnan tartom őket távol, ahonnan feltétlenül muszáj.

2021. máj. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Volt rá alkalmam lepókhálózás közben. Egy büdösbogarat láttam becsomagolva, mást nem. A kinti szőrös vörös keresztespókokéban szoktam látni mást is. Azok is elég gusztustalanok, de nem bántom őket, mert nem akarnak mindenáron bejönni a házba. Darázspókot is láttam már nálunk, az ugyanez. Kint felőlem nyugodtan lehetnek.
2021. máj. 25. 06:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!