Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosógépbe függönyöket milyen...

Mosógépbe függönyöket milyen programmal mossak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudnátok segíteni?

Egyedül élő férfi vagyok,és elérkezett az idő,mikor ráférne a függönyökre egy mosás.Nem vagyok egy házitündér,de szeretem a rendet és a tisztaságot és szoktam is érte tenni,úgyhogy azért boldogulok.De szembe jött egy olyan dolog ezzel a függöny témával,amivel még nem nagyon találkoztam.:D

A mosógépemen nincs külön függönyhöz rendelt program. Azt tudom hogy 30 fokon és kis centrifuga fordulatszámmal kell mosni őket.

A 40 fok is belefér még? Mekkora a kis fordulatszám? 600-800 ford./perc?

Mosás előtt ha beáztatom őket mondjuk langyos mosószódás vízbe azzal hülyeséget csinálok?

A függönyök fényáteresztőek,és finom tapintásúak...nem tudom mi a pontos megnevezése ennek a fajtának.

Mi az amire érdemes még odafigyelni?



2021. máj. 22. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
68%

fátyolfüggöny

Ha műszálas akkor tedd műszálas programra mint bármi mást, 800-as fordulattal, de nyomd be hozzá az előmosást is. (előmosásba nem kell mosszert tenni)

ha pamut akkor pamutprogramba és arra az előmosást told be.


Egyébként semmi extra, pont olyan mintha egy lepedőt mosnál. Centri után kiveszed és felakasztod vizesen a helyére oszt jóvan, majd megszárad ott.

2021. máj. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Jah és 40 fokra tedd, nem kell szórakozni semmi áztatásosdival, az előmosás pont ezt fogja csinálni. Nem kell túlspilázni, ez csak egy nyavajás függöny, nem a melósruha. :)
2021. máj. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2021. máj. 22. 16:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!