Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hova kerüljön az a ruha, amit...

Hova kerüljön az a ruha, amit még nem kell mosni, de már a szekrénybe se mehet vissza?

Figyelt kérdés

Én pólót, pulcsit, nadrágot nem mosok naponta, mert nem izzadok és 1 alkalomtól koszos se lesz, így tartom helyesnek.

Ami viszont zavar, hogy mondjuk hétfőn felveszek egy pólót, kedden egy másikat, és szerdán nem akarom még se a hétfőit, se a keddit, ezért halmozódik egy széken. Ugyanez a nadrággal, azt se mosom naponta, de válogatok, félreteszem és hétvégére már egy egész kupac van, ami nem túl szép az amúgy rendezett szobánkban. A szekrénybe nem akarom visszatenni őket, de mosni se akarom ezeket naponta. Ti hogy tároljátok az ilyen ruhadarabokat esztétikusan?


2021. máj. 20. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Nekem van egy kisebb ruhaállvány a szekrény mellett, és arra akasztom a használt, de még nem mosandó ruhákat vállfán.
2021. máj. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Fogas, szobainas, vállfa.
2021. máj. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én pont emiatt vettem egy vászon szennyes kosarat aki bent van a szekrnyemben
2021. máj. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Nekem van egy polcom az ilyen ruháknak a szekrényben. Nem a tisztákhoz teszem vissza őket, hanem külön polcra (de ott póló, pulcsi, minden vegyesen van). Ha ki kell szellőztetni, akkor pedig szobainas. A férjem nagyüzemben csinálja a szellőztetést egy pelenkaszárítón.
2021. máj. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is külön polcon tartom ezeket a szekrényben. Nem keverem a teljesen tiszta ruhákkal. De férjem például egy széken tárolja őket a hálószobában.
2021. máj. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hülyén hangzik, de tényleg segített, hogy kiírtam. Így rájöttem, hogy a szobainas nekem nem tetszene, attól rendezetlenség érzetem van. A szekrényemben már nincs hely erre. Tárolón gondolkodtam eddig is, de azért nem vettem, mert igyekszek kerülni a felesleges műanyagot, plusz holmit és féltem tőle, hogy abba pár nap alatt a levegőtlenség miatt büdösek lesznek. Na de a válaszok inspiráltak, így valami fonott tárolót fogok beszerezni és cseppentek bele pár csepp illó olajat, hogy illatosak maradjanak. Köszönöm az ötleteket, mindegyik hasznos volt! :)
2021. máj. 20. 20:47
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nadrágot és felsőrészt több napig hordok, ha nem koszolódik, csak az "alsó ruhákat" (póló, zokni, boxer) cserélem naponta. Nálunk nincs is eleve minden nap mosás, addig meg pár napig a szennyestartóban vannak az ilyen ruhák, utána mosás, mert ha az ember nem is feltétlenül izzad bele, azért mindenképp fel kell frissíteni!
2021. máj. 21. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szobabicikli, futópad, szék háttámla, kanapé 🙃🙂😇
2021. máj. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!