Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Segít a párod a házimunkában?...

Segít a párod a házimunkában? Kiveszi a részét?

Figyelt kérdés
Hogy osszátok meg a feladatokat?
2021. máj. 19. 21:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%

igen, mindig :)

mosogatás vagy ő vagy én

igazából mindent megtud csinálni, csak főzni nem.

megfogtam vele az isten lábát :D

nekem nehezemre esik pl az olajsütőt kitakarítani, de ablakmosást meg én csinálom :)

2021. máj. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%

osztjátok*

mosogatást szoktuk megosztani, teregetést együtt szoktuk csinálni, ha nekem nincs időm/energiám, akkor megkérem a páromat. de nincs olyan hogy én feladatom-te feladatod. vagy együtt, vagy aki épp ráér

2021. máj. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Nem.
2021. máj. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%

Nalunk a felesegem takaritja a hazat, en porszivozni szoktam csak. A mosast altalaban en csinalom es a fuvet mindig en nyirom le.

Mosogatogepet meg mindig mas pakolja ki, neha en, neha o.

2021. máj. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Pár napja olvastam egy viccet: Segítesz otthon a feleségednek ? Válasz: Nem segítek! Mindent én végzek.
2021. máj. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
Ő főz és bevásárol, én takarítok és mosok.
2021. máj. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%

Nem segít a férjem, néha-néha bevásárol ha megkérem, de alapból a háztartás az én dolgom. Én csak 8 órában dolgozom, ő 10-12, vagy néha több.

Ha ő dolgozna kevesebbet akkor természetesen kivenné a részét, de az nem tudom elképzelni, hogy én hazaérek, lejárt a mosógép és nem teregetek ki, mert az a férjem dolga.

2021. máj. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
Nem segít, de fizet takarítónőt, aki igen.
2021. máj. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
56%

Nem "segít", hanem simán csak csinálja.

Az ő feladata: kis bevásárlások, fűnyírás, szelektív szemét kezelése és a kocsi ügyei.

Az én feladatom: mosás, hétközbeni kis takarítások, kommunális hulladék és komposzt kezelése, rezsi és más ügyes-bajos dolgok intézése.

Közösen vagy felváltva szoktunk pl. mosogatni, takarítani, főzni, kertészkedni, nagytakarítani, nagybevásárolni.

2021. máj. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Persze, ő mosogat, én meg közben sunázom hátulról,😁
2021. máj. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!