Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan javítható meg a csöpögő...

Hogyan javítható meg a csöpögő bekötőcső?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Teljesen laikus vagyok ezen a területen,szóval ha nem a pontos megnevezését írom le a dolgoknak,akkor elnézést kérek.

No,tehát a mai napon vettem észre,hogy a mosogató alatt szivárog a víz. Először a szifonra gyanakodtam,hogy talán az csöpöghet valahol,de nem.Beleöntöttem egy színes folyadékot,aztán leengedtem a vizet és nem az volt a hiba forrása. Aztán utána vettem észre,hogy ami a fal felől jön cső,amire azt hiszem,hogy a hideg víz szabályozása van rákötve,az csöpög.Most tettem oda egy tálat,hogy ne a mosogatóbútort áztassa. Az lenne a kérdésem,hogy milyen módon lehetne ezt megjavítani? Miért csöpög? 5 éve lakom ebben minigarzonban,de még sosem volt erre precedens. Persze,tudom,mindennek egyszer lejár az ideje és ez is elhasználódik. Csak nem szeretném,hogy csőtörés legyen a vége. :/ Köszönöm a válaszokat előre is.


2021. máj. 1. 20:45
 1/10 A kérdező kommentje:
Igen,azt elfelejtettem odaírni,hogy a csatlakozásnál csöpög,ahol a két cső össze van kötve.
2021. máj. 1. 20:47
 2/10 anonim ***** válasza:
Azér egy fénykép sokat segíteni, hogy mi és pontosan hol ereszt. Lehet vízköves, tömítés gond, vagy repedés.
2021. máj. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2021. máj. 1. 20:52
 4/10 anonim ***** válasza:
Sarokszelep csere.
2021. máj. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2021. máj. 1. 21:48
 6/10 anonim ***** válasza:
Vízszerelőt hívjál.
2021. máj. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 mindentudó99 ***** válasza:
38%
Ha ott csöpög ahol egymásba van tekerve csak újra kel tömíteni
2021. máj. 2. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a segítséget. Ma már volt itt egy szakember és azt mondta, hogy elsősorban a tömítés cserét próbáljuk meg. Ha az nem segít, akkor sarokszelep csere.
2021. máj. 2. 10:13
 9/10 anonim ***** válasza:
Ügyes! Ez két kiszállási díjat jelent, ugye?
2021. máj. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem, ő egy régi barátom. Nem kért érte pénzt, de fogok adni neki, mert ingyen nem várom el senkitől azt, hogy díjmentesen javítson meg itt bármit.
2021. máj. 2. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!