Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Más is járt így a hipóval?

Más is járt így a hipóval?

Figyelt kérdés

Amióta eszemet tudom hipóval takarítok. Anno elég volt egy fél-egy kupaknyi hipót keverni a vízhez, hogy jól fertőtlenítsen. Az utóbbi időben egyre többet kellett kevernem a vízhez, mert nem volt kellően erős. Felhígítják, semmi gond. A múltkor azon kaptam magam, hogy már a fél doboz hipót kiöntöttem, de se szaga se bűze. Beleszagoltam a flakonba, amitől régen biztos megszédültem volna, most semmi. Olyan, mintha tiszta víz lenne benne. Megszagolgattam párommal, ő sem érzett semmit. Piros kupakos ráadásul.

Tudom, van ennél nagyobb probléma, de fáj megvenni a 700 forintos Domestost mikor a hipó eddig ennyire bevált. Csak én vagyok ilyen szerencsés vagy máshol is vizet adnak hipó helyett?



2021. ápr. 1. 09:08
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

9: Köszi, de nem kioktatást kértem, tudom hogyan kell használni, normális ember utána olvas. Ettől függetlenül is ezzel takarítok, mert ezzel tuti nem kaptam még el fertőzést, és nekem pl. a Domestos is hagy egy furcsa érzetet takarítás után, amit nem szeretek.

Köszi a válaszokat, megpróbálom más boltokban is, lehet csak egy-két helyen adnak ilyen selejteket. Azt hittem, ez ilyen általános probléma, de ezek szerint csak én vagyok ilyen béna. 😁

2021. ápr. 1. 22:06
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy azért nem érzed a hypot,mert elkaptad a fertőzést.
2021. ápr. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
12: Jó tipp, de én már túlestem rajta szóval nem, nem az az oka. Valamelyik hipónak érzem rendesen, csak egyre több a selejt. 😂
2021. ápr. 2. 11:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!