Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Van olyan rajtam kívül, aki...

Van olyan rajtam kívül, aki éjjel nekiáll takarítani, rendet rakni?

Figyelt kérdés

Megjöttem fél 11 után este és elindítottam egy adag mosnivalót, rendet tettem egy szekrényemben. Legszívesebben porszívóznék is. Volt, mikor nekiálltam mosogatni...

De, csak délutános héten jön rám néha, de gyerekkoromban is este jött rám a takaríthatnék. Emlékszem, mikor anyám kórházban volt, húgommal éjjel sikáltuk a fürdőt.

Beáztattam pár ruhát, a mosógép is nemsokára lejár, remélem. :)


24/L


2010. aug. 20. 00:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én valamikor júliusban nem akartam rendetlenségben elaludni, ezért fogtam magam, és éjfél utén kitakarítottam a szobám


12/L

2010. aug. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Én csak saját magam és a macskám után takarítok. Amíg másokkal, egyetemistákkal laktam, a közös helyiségeket havonta egyszer(se) tettem rendbe. Akkor tudtam, hogy nem az enyém a sok mocsok, főleg, mikor mosogatnom kellett, hogy tudjak miből enni...
2010. aug. 23. 15:34
 13/16 anonim ***** válasza:

szia! én éjjel nem, reggel 5-kor minden hétvégén nekiállok többfélét főzni.sütök-főzök bármit, síri csendben.múltkor nem tudtam aludni és hajnal 3-kor kezdtem el főzni.mi is családi házban lakunk, a hálók fönt vannak az emeleten, így nem zavarok senkit.

viszont délután kumok egy jót:)))

üdv.

2010. aug. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

én kifejezetten éberebb és összeszedettebb vagyok éjjel, akkor szeretek takarítani (kikapcsol),a dolgaimat rendezni, vagy bármit. Nappal viszont óriásit és pihentetőt tudok aludni.

Sajnos ez ezen a bolygón nehezen kivitelezhető:) igaz, novemberben születik az első babám, azt mondják, náluk nem hátrány az ilyesmi képesség:)

2010. aug. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

én is este takarítok, port törlök pakolászok.xd anyukám ki van akadva tőlem..:S:D


17/L

2010. aug. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Tegnap este fél 12-ig takarítottam a fürdőt. Ma reggel a macskám felébresztett, meg az eső is, ezért fél6-tól fél 7-ig konyhát takarítottam, aztán visszafeküdtem, aludtam 9-ig. :) Most ebédelek, elmosogatom azt a minimális cuccot, amit ma reggel meg most elhasználtam, aztán porszívózás, felmosás és kész! :)

Sokszor volt olyan, hogy reggel 6-ra beállítottam az ébresztőt szombaton és elindítottam egy mosást. Amire felkeltem, lejárt a gép és egy probléma megoldva. :)

2010. aug. 28. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!