Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Van olyan rajtam kívül, aki...

Van olyan rajtam kívül, aki éjjel nekiáll takarítani, rendet rakni?

Figyelt kérdés

Megjöttem fél 11 után este és elindítottam egy adag mosnivalót, rendet tettem egy szekrényemben. Legszívesebben porszívóznék is. Volt, mikor nekiálltam mosogatni...

De, csak délutános héten jön rám néha, de gyerekkoromban is este jött rám a takaríthatnék. Emlékszem, mikor anyám kórházban volt, húgommal éjjel sikáltuk a fürdőt.

Beáztattam pár ruhát, a mosógép is nemsokára lejár, remélem. :)


24/L


2010. aug. 20. 00:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem társasházban laksz, mert akkor a szomszédok biztosan örülnek az éjszakai rendmániádnak (porszívózás, mosás) :)
2010. aug. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Na igen. Én például szimplán végeznék veled, ha a szomszédom lennél :) Aztán persze eltakarítnám én is a nyomokat. De a tréfát félretéve, akinek kevés ideje van napközben, annak sok teendő marad estére. De tényleg próbáld valahogy úgy ütemezni, hogy ne zavarj vele másokat, mert haragosokat sokkal könnyebb szerezni, mint barátokat.
2010. aug. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem hallatszik át sehová. Családi ház, még a szobába sem hallatszik be a mosógép, pedig mellette fekszem, a fal másik oldalán. :)
2010. aug. 20. 00:51
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Ez esetben viszont amit csinálsz, azt időgazdálkodásnak hívják :) Jól osztod be az idődet, így estére is jut feladat. Nem egyedi eset vagy az én szomszédaim is rendszeresen 11 körül kezdenek mosni, de ilyenkor én általában szétverem a kettőnk közti falat valamivel, így már leszokófélben vannak erről :)
2010. aug. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Lejárt a gép, megyek aludni. Holnap reggel folytatom a melót, mert 2 adag mosás vár rám, plusz a többi takarítani való. Na, meg főznöm is kell. Egyedül lakom albérletben, így ez a dolog megoldható, hogy este azt csinálok, amit akarok. :)

Laktam olyanokkal, akik szintén 11-kor indították el a mosógépet, de az hangos volt és szerintem nem akkor kellene, ha többen lakunk együtt. Ő állandóan mosott, (szerintem kettesével tette bele a ruhákat), tusolni se tudtam addig. Amikor társaságban laktam, volt, mikor korán reggel felébredtem és a szobámat csendben kitakarítottam, porszívózással vártam.

Most maximum a macskámat zavarhatja a dolog, hogy miért nem alszok már. :) Ő se hagy aludni sokszor, mert játszik, most visszakapja. :)

2010. aug. 20. 01:17
 6/16 anonim ***** válasza:

óóó édes,én is most pakoltam :) nálunk sajnos eluralkodott a káosz,a lom, (a muslicák is,de ezt szégyenkezve mondom) és a mosogatnivaló... a napokban 5 adag ruhát mostam ki,mert lusta voltam eddig,és rájöttem,hogy üres a szekrényünk... fél éve váltottunk albit,és most pakoltam be az üres szekrénybe a szó szerinti lomot,ami nemsokára megy teszveszre :D

jó azért mosni nem mosok éjjel,az napközbe megy,de a fél szobát most rámoltam ki :D és még folytatom,hisz van mit... 3 napig is csinálhatnám,de vasárnap utazunk párommal,és a muszáj az muszáj...

nembaj,mostmár nem hagyom így eluralkodni a rendetlenséget :)

17L

2010. aug. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
én is voltam így h este meló után neki álltam mosni mosogatni,akkor volt kedvem,de volt hogy akkor pakoltam a szobában is össze,így jobban aludtam hi.
2010. aug. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

a kérdésedre a válaszom: én nem : D

Ha fáradt vagyok egyből fekszek le.Ha nem,akkor meg elfoglalom magam...de nem takarítok xD

2010. aug. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem akarsz a feleségem lenni? :)

Én mmár nagyon unom a háztartási- (kényszer-) munkát:)

2010. aug. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

21:45-ös vagyok.

Egy "M"-mel.

2010. aug. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!