Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Pólókból, ingekből a dezodor...

Pólókból, ingekből a dezodor foltot hogyan, mivel tűntetitek el?

Figyelt kérdés

Párom pólóiban, ingjeiben rendszeresen benne marad a dezodor folt, minőségi dezodort használ, nem is túl izzadós.

A sima folyékony mosószeres, vagy kapszulás 40 fokos mosás nem segít, sokszor mèg a parfüm illata is benne marad a ruhában mosás után.

Ti milyen mosószert használtok, van valami bevált módszeretek a fenti problémára?


2021. márc. 23. 07:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Bocs, de milyen dezodort használ? (Nem tudom, mit értesz minöségi alatt, valami márkát írhatnál)

Ez azért érdekel, mert nekem még soha nem volt semmiben dezodorfolt, és egyetlen ismerösömnél sem, el sem tudom képzelni, milyen tipusú lehet, ami ilyet okoz.

Tényleg nem kötözködni akarok, ne értsd félre, csak érdekel a dolog.

2021. márc. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor örülj neki, hogy nálatok nincs! 🙂
2021. márc. 23. 08:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Örülök is, de ennek ellenére érdekelne a dolog.
2021. márc. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2021. márc. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is tönkretette ez pár pólómat, pedig még folteltávolítóval is próbálkoztam, ezeket már csak ing alá tudom felvenni. Állítólag dezodorhasználat után pár percig nem célszerű pólót felvenni, bár erre is figyeltem.
2021. márc. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!