Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Többet fertőtlenítetek a...

Többet fertőtlenítetek a koronavírus megjelenése óta?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, ha mondjuk vásárolni voltatok és a termékeket áttörlitek vagy ezek már túlzásnak mondhatóak? Én szinte mindent fertőtlenítek. Telefon, távirányító, villanykapcsoló plusz amit a boltból hazahoztam. Lehet túlzás de hátha ez is valamennyire csökkenti a vírus kialakulását.
2021. márc. 13. 13:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
61%
5-ös! Ez komoly, vagy irónia?
2021. márc. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
82%

10-s!

Nem jól csinálod! Magát az üdítőt kell(alkohollal) fertőtleníteni!...pl.a kólát,narancsot, paradicsom lét vodkával!

2021. márc. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

11#

"5-ös! Ez komoly, vagy irónia?"


Inkább a kérdésed az!

Tudod, nem csak vírustagadó agyhalottak vannak, akiknek amúgy a nagy része -a vírus eltakarodása után-, már csupán egy statisztikai adat lesz az operatív törzs covid-halotti listáján.


Az okoskodók annak idején Semmelweis Ignácot is lehülyézték, mert fertőtlenített.

(Bár nem gondolnám, hogy ennyi ésszel tudod, hogy ki is volt.)

2021. márc. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
89%

#13

Én a te betegségedtől jobban félek mint a covidtól :D

2021. márc. 15. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Takarítani nem takarítok többet, de a boltban vásárolt dolgokat alkoholos fertőtlenítővel át szoktam törölni, mert így nyugodtan hozzányúlok a csomagolás megfogása után az élelmiszerhez is, nem mosok folyton kezet. Néha áttörlöm a koszos kézzel megfogott dolgokat, a kulcsokat, ajtókilincset, telefont, pénztárcát is. Meg a bevásárlókocsi fogantyúját is letörlöm vírusülő kendővel bevásárlás előtt.

Kézfertőtlenítőt már a vírus előtt is rendszeresen használtam bevásárlás, tömegközlekedés után.

2021. márc. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!