Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Cipőszagtalanítási tippet...

Cipőszagtalanítási tippet megosztanátok-e velem?

Figyelt kérdés

Vettem nemrég egy csizmát, igaz, műbőr, úgyhogy erre számítani lehetett... Az a baj, hogy kevés viselés után is elég kellemetlen szaga van kívül-belül. Azért mondom, hogy a csizmának, mert a lábam sosem szokott büdös lenni, de természetesen a csizmában a lábam is átveszi. Eléggé zavaró, gondolom, nem kell részleteznem.

Gondoltam már rá, hogy legalább a munkahelyemen kéne váltócipő, de már mire beérek reggel (pedig közel lakom), addigra már inkább le sem veszem a csizmát egész nap, de egyszerűen magának a műbőrnek is kellemetlen a szaga (kívül). Szívem szerint kidobnám, de nem teszem, ha nem muszáj, mert kb. egy hónapos, és nem engedhetem meg magamnak, hogy havonta új csizmát vegyek. Tehát: van erre esetleg valami praktika, amivel lehet ezt orvosolni? Cipődezodort már vettem, de azzal csak annyit értem el, hogy a szag megmaradt, csak már jól össze is keveredik a dezodorral, a kettő egyvelege pedig rosszabb, mint a csizma szaga egymagában. Létezik esetleg valami ápolószer, amivel kívülről is kezelhetem, és ami képes enyhíteni ezt a jelenséget?

Előre is köszi!


2008. dec. 3. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Ha nylon harisnyaval hasznalod, akkor huzzal zoknit is, talan a zokni segit. Ha csak zoknit hasznalsz, akkor pedig vegyel Scholl ciposzag uzot!
2008. dec. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Idáig is csak zoknival hordtam, de az igaz, hogy nem scholl cipődezodort vettem, talán majd az segít...

Aztán mire mindent megveszek hozzá, ami kell, akkor kiderül, hogy ennyi pénzből már egy normális bőrcsizmát is vehettem volna :)

2008. dec. 3. 15:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos ez a mubor labbelik atka,a zoknid legyen feltetlenul pamutbol.A lab befulled a labbelibe ezert hasznalj valami mentolos labspray-t is pl.van az Avonnak eleg jo termeke erre.
2008. dec. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!