Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Poros lakás mit tegyek?

Poros lakás mit tegyek?

Figyelt kérdés
Rendszeres porszivozas, feltörlés, pokhálózás mégis mindig por van🤦‍♀️ csak az én lakásom ilyen poros? Nem bírom tisztan tartani, ha meg megyünk valahova mindig tökéletes rend és tisztaság van..
2021. jan. 14. 14:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nálam is ilyen.
2021. jan. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
93%

Különben milyen függöny van? Szerintem az fogja meg a legtöbb port, tehát nem engedi be a szobába, hanem benne marad. Ha nincs függöny, az is lehet az oka annak, hogy sok por jön be.

Ablak, ajtó alatt lehet szőnyeg, az is megfogja szerintem.

2021. jan. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Robotporszivó napi szinten takarit, rendes porszivoval egyszer 1héten,felmosás 2naponta, szönyegem nincs és függönyöm hagyományos fehér van.
2021. jan. 14. 17:25
 14/17 anonim ***** válasza:
83%
Út mellett élsz? evvan. Szántófölsdd mellett? evvan. Erdőben? Bemászik minden bogár.
2021. jan. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekünk minden friss festésű még is ugyan úgy porosodik minden mint ezelőtt, ha reggel letörlöm a fekete dolgokat mint pl a tv komód stb akkor azokat délután is leszoktam mert úgy néz ki mintha nem is csináltam volna meg
2021. jan. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A feketén látszik meg a leggyorsabban a por :)
2021. jan. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

6-os! Én a váci cementgyár mellett lakom a deakvaron, és borzasztóan poros a lakás, pedig nagyon modern és ez azért nem a belváros telibe.

Ha napi 5x törölnék port az iskeves lenne, ahogy letörlöm, azonnal visszaszáll és az is aggasztó, hogy fekete por száll be a lakásba. Hát ez van ilyen a város. Tippem nincs kérdező, el kell viselni. Vidéken is laktam, löszfal mellett, hagyjuk mivolt a lakásban csupa lösz volt minden. Vályog házban pedig a padló porzik.

2023. ápr. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!