Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ha minden nap barna (szaros)...

Ha minden nap barna (szaros) lesz hátul az alsógatyám vastagon egy csíkban, azt hogyan tudnám kimosni? A gép nem viszi ki, vagyis halványan megmarad. Kézzel mosni meg undorító.

Figyelt kérdés
2020. dec. 6. 12:36
1 2
 11/16 kovpet ***** válasza:
8: Ne nedves törlőkendőt, mert azt nem szabad a wc-be dobni. Nedves wc papírt inkább.
2020. dec. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én még mindig nem hiszem el, hogy valaki ezt a kérdést komolyan kiírta 😅😅
2020. dec. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 kovpet ***** válasza:
12: Szar ügy, de erről is kell beszélni :)
2020. dec. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Menj orvoshoz.

Komoly oka is lehet, ha nem működik jól a záróizom a végbélnyílásnál. Mosni pedig úgy kell, ahogy az előzők leírták. Az se árt, ha nem hagyod beleszáradni, illetve beáztatod a szennyest mosás előtt.

2020. dec. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Ohatatlanul is elő fordul hogy olyan lesz jobbik esetben csak kis foltban, de vastagon azt nem tudom gondolom ugyan úgy ki lehet mosni, bár nekem erről csak az jutot eszembe kiránduláson rám jöt a nagy wc szabadba kellet meg oldanom sajnos nem szokásom nem is szeretem, nem volt wc papír se zsepi igy le vettem a boxer alsóm és abba törölgetem ahogyan csak tudtam,de én azzal utána nem foglalkoztam az ment a kukába.
2021. jún. 29. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 BOXERSHORT válasza:

Neeee már!

Ha nincs alkalmad megmosni a segged,akkor létezik a nedves toalett papír.

2021. okt. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!