Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik porszívó típus szív...

Melyik porszívó típus szív erősebben, a porzsákos v vizes? Hosszú szálú szőnyeghez keresek.

Figyelt kérdés
2020. nov. 15. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Porzsák nélküli.
2020. nov. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem porzsák nélküli van. 10 éves és teljesen jól szív még midnig, hosszú szőnyegen is. A tisztítása, tartály ürítése pedig nagyon egyszerű.
2020. nov. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem ciklonszűrős van. A beszívott levegőt átvezeti egy speciális formájú járaton, ami örvényt kelt és így a motorerőn felül van egy plusz szívó hatás. Több, mint 10 éves, de nagyon erősen szív. Ha nem engedem ki a kefét, alig lehet tolni a parkettán.

Van benne textil porzsák, de abba csak a nagyon finom por megy (kb 1 év alatt telik meg). A cucc nagy része a csövén lévő ciklonszűrőbe megy, ami egy mozdulattal lepattintható és kiönthető.

Elég jól kiszívja a hosszú szálú, sűrű szövésű szőnyegeimet.

2020. nov. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A vizes tiszta macera, és nem szív erősen.

Ha ragaszkodsz a porzákhoz, akkor azt vegyél, de én a porzsák nélkülit ajánlom.

Hosszúszálú szőnyeghez meg nem a porzsák a lényeg, hanem a kefefej. Érdemes olyan porszívót venni, amihez van turbófej. Szépen átpörgeti a szálakat, kiszedi a szöszt meg a hajat.

2020. nov. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A legjobb és egyben legdrágább és legerősebb a Rainbow. Külön porolós szőnyegtisztítóval, külön nedves szőnyeg és kárpit tisztítóval. A kijövő levegő por, atka és baktérium mentes.
2020. nov. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!