Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Robot porszívó? Megéri, milyet?

Robot porszívó? Megéri, milyet?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nagyon unom mar, hogy minden egyes nap elo kell rancigalnom a normal porszivot es ezzel toltom az esteimet.


Van benti cicank es ugyebar a szore hullik, az almot valamennyire szethordja.

Ovis gyerekeim vannak, eloszeretettel morzsalnak, de ezt senkinek nem kell bemutatni szerintem.

Latszolag nincs bent retek, de en mar mindenhova odakepzelem a koszt es kenyszeresen csinalom.


A cicatol nem lesz kinti cica. Az nem opcio.


Gondolkodtam robotporszivon, hatha segitene valamennyit.

Nezelodtem a neten, de nem tudom melyik az, ami nem penzkidobas. Nem tobbszazezres darabra szeretnek beruhazni, de azert erjen is valamit.


Akinek van esetleg otthon megoszthatna velem a tapasztalatait.



2020. okt. 30. 16:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%

Nekünk ilyen van, imádom! :)

[link]


Mobiltelefonról bármikor el tudom indítani, akár a munkahelyemről is...


Vannak egyszerűbbek is, a múltkor az Aldiban is volt ha jól emlékszem...

2020. okt. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
76%

iRobotom van, kifutó modell volt tavaly. Szeretem, mert akkor is indíthatom ha ne mvagyok otthon. Be is programozhatom, hogy pl 2 naponta menjen.

Amire viszont készülj fel:

- nem helyettesíti 100%-ban a rendes porszívót. Sepregetésre jó, de nem váltja ki teljesen a proszívózást

- ha indítod, mindent, de mindent el kell az útjából pakolni. Nekem már lopta el cipőmet például, mert betekerte a fűzőt és húzta maga után.

- Hosszú szálú szőnyegen nem fog átmenni

- A magas küszöbön úgyszintén nem.

2020. okt. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
43%

Próbáltam.

Egy újabb kütyü, amely semmit sem ér.

De hajrá, ha nem hiszed...

2020. okt. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%

Neked semmit sem ér - én meg áldom minden nap.

Pont emiatt pl. sokkal rendesebbek lettünk. :) Mert nem akartuk, hogy minden alkalommal a tervezett porszívózás előtt rendezkedni kelljen.

Így bármikor el tudom indítani. És a begyűjtött pormennyiségből sajnos látszik, hogy mennyi össze tud gyűlni 2-3 nap alatt.

2020. okt. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%

#3 lehet neked semmit sem ér, másnak meg nagyon hasznos. Nyilván a kérdezőnek más okból, de nekem pl látássérültként kifejezetten hasznos, különösen a SPOT takarítási módja. Ha kiborítok valamit a konyhában, csak odaviszem és felszedi. Jobban megcsinálja, mint ahogy én tenném.

#2-es voltam.

2020. okt. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
95%

Ha veszel, akkor csak komolyabban vegyél.

Az olcsók mindennek neki mennek, és azért sok kárt okoznak.

2020. okt. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Nekem alap Xiaomi Vacuum van. Szeretem. Nagyon praktikus, de a "tologatós" porszívót nem helyettesíti, de a két kézi porszívózás közötti időt nagyon ki leget tolni vele.

A puha rongy és a hosszú szálú szőnyegek megakasztják.

A padlót tökéletesen porszívózza, de a szőnyegeket időnként tologatóssal is meg kell igazítani.

Az akku a sokáig bírja, de a méretből adódóan a portartály sem lehet nagy, tehát ha kicsit "el van szaladva" a szoba két három részletben kell porszívózni, közte tartályt üríteni.

Én naponta indítom a robotot, amikor senki sincs otthon. A lakás rendesebb, mint amikor kézzel porszívóztunk és sokkal kisebb munka.

2020. okt. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
35%

3-as vagyok.

Páran kiakadtak, mert a saját véleményemet mertem leírni és nem az övékét.

Ne haragudjatok, de rám nem vonatkozik az általatok betartott "pártfegyelem", hogy ugyanazt kell szajkóznia mindenkinek...


Nekem volt robotporszívóm, kipróbáltam, nem vált be.

Utána lehetett hagyományos porszívóval porszívózni, mert a fele koszt otthagyta, ráadásul mindenbe elakadt. (Szőnyeg, szőnyegrojt, vezetékek, küszöbök stb...)


De itt van a "tudatos fogyasztók egyesületének" a márkafüggetlen tesztje 16 db. készülékről tömören:

"A tesztelt készülékek közül még a szőnyegen legjobban takarító porszívó is csak a por alig 35%-át távolította el a szőnyegből és a résekből, de voltak ennél gyengébben szereplő készülékek is."


Vitatkozzatok ővelük.


[link]

2020. okt. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
30%

Elírtam.

46 készüléket teszteltek!!

2020. okt. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
73%
Utolsó, milyen robot porszíd volt?
2020. okt. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!