Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szemüvegtörlő kendőt mivel...

Szemüvegtörlő kendőt mivel lehet tisztítani?

Figyelt kérdés
Elolvastam mindent róla a neten. Megkérdeztem az optikust is. Nagyjából a javaslat az volt, hogy egy kis áztatás után, folyékony szappannal, melegvízben. De nem tisztítja ki rendesen. Keni, maszatolja a lencsén a zsírt. Mosógépbe nem lehet rakni, mert azt is mondják, hogy a mosószer és az öblítő árt a lencse felületére felvitt kezelőanyagoknak. Akkor hogyan tisztítsam ki?
2020. jún. 14. 09:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Én mosógépben mosom évek óta, de még nem vettem észre, hogy gond lenne a lencsével emiatt. Az is igaz, hogy az alapos tisztításhoz mindig a nedves szemüvegtörlőt használom, ezt a moshatót csak arra, hogy szárazon áttöröljem.
2020. jún. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A folyékony szappanok többségének nem csak tisztító, de bőrápoló komponense is van. Ez egy hidratáló krém jellegű dolog. Csodálod, hogy a hidratáló krém maradékától maszatol?

Mosd rendes mosószappannal meleg vízben. És alaposan öblítsd ki, szintén meleg vízben!

[link]

2020. jún. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rendes szappannal mosd, háziszappan a legjobb, vagy trisós vízben, ami még jobb. Zsíroldószer kell oda, de semilyen öblítőszert ne használj, csak meleg vizet, aztán meleg vízzel is öblögesd, csavard, végül egy kis ecetes vízben, és teregesd ki. Semmi extra nem kell hozzá, egy műszálas cucc a mikroszál, másnapra meg is szárad.
2020. jún. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!