Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Fogmosós poharat hogyan...

Fogmosós poharat hogyan tartjátok tisztán?

Figyelt kérdés

A pohár amiben vannak a fogkefék... gyakran szoktam kitakarítani ecettel, de igazából már másnap ronda, kezd vízkövesedni. Ha pár napig nem ecetezem, akkor vagy fehér pelyhecskék, vagy barna trutyi kezd el úszkálni benne....

Lehet ezt valahogy tisztán tartani, hogy ne kelljen olyan sokszor ecetben áztatni? Ti mit csináltok vele, hogy ne álljon benne a vízkő?


2020. jún. 11. 13:02
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
37%
A fa is ugyanúgy értelmetlen szemét, mint a műanyag. Hiszen nem kerül újrafelhasználásra, hanem kidobod.
2020. jún. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

#21

Írtam, hogy a komposztra dobom, nem a szemétbe. :)

De továbbra se ez a kérdés. :)

2020. jún. 12. 15:15
 23/32 anonim ***** válasza:
44%

Kérdező, kaptál többféle megoldást is a világrengető problémádra.

Egyik sem tetszik.

Hát akkor ecetezz naponta!

2020. jún. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Milyen megoldást? Olyat ami kivitelezhetetlen (szárítsam meg egy másodperc alatt a kefét), meg olyat ami még rosszabb (hagyjam a földre csöpögni).
2020. jún. 12. 15:22
 25/32 anonim ***** válasza:

Rázol kettőt rajta, mintha dobverővel ütnél, és annyi viz kijön belőle, hogy a maradék már nem csöpög sehová sem. Nekem legalábbis soha nem csöpög utána.

A sörtéi miből vannak a fa fogkefének?

2020. jún. 13. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem irni, hogy sörtével lefelé tartsd a fogkefét, hogy a viz ki tudjon jönni belőle.
2020. jún. 13. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

"Ha pár napig nem ecetezem, akkor vagy fehér pelyhecskék, vagy barna trutyi kezd el úszkálni benne...."

Uhh.

A fogkefét tartsd vízszintesen, sörtéjével lefelé, és tarts alá 20 cm távolságra egy tiszta törölközőt. Mintha kalapálnál, üss három erőteljeset a fogkefe sörtével a törölközőbe.

Ekkor a fogkeféből nem csurog a lé lefele, amin mindenféle bacik szaporodhatnak. És a poharat elég havonta egyszer a mosogatógépbe betéve elmosni - fertőtleníteni.

2020. jún. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

Nincs mosogatógépünk.


Köszi a válaszokat.

2020. jún. 22. 10:01
 29/32 anonim ***** válasza:
Kérdező, törlőrongyod / papírtörlőd sincsen?
2020. jún. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

Miért ne lenne?

ಠ_ಠ

2020. jún. 22. 10:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!