Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen láncfűrészt érdemes...

Milyen láncfűrészt érdemes venni olcsón?

Figyelt kérdés
Ami azért megbízható.ébente kb 10m3 tüzi bük tölgy fát kellene felvágni kuglikra.új láncfűrészt ami nagyobb teljesitményű és strapabiró ami olcsóbb mint a stihl meg a husqarna de van olyan majdnem mint egy márkás csak azért olcsóbb mert nemolyan márkás. Tudtok jó láncfűrészt?

#Favágás,láncfűrész,stihl,husqarna
2020. jún. 3. 14:14
 1/2 mindentudó99 ***** válasza:
Mcculloch márkát nézd meg. De ide nem elég a legkissebb kategória mert akkor szétesik ennyi fától még a legmárkásabb gép is.
2020. jún. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kérdés az,hogy neked mi az olcsó? MS261-hez képest a régebbi modell Ms260 -olcsó.Legalább 50cc-kategóriában nézelődj és ahogy előttem is írták a McCulloch nem rossz választás.Nekem is van,teljesen megfelel.Nézd meg az Efco-Oleomac kínálatát.Ha picit sem konyítasz a szereléshez áruházas barkácsgépet ne vegyél.Az szerintem majdnem biztos,hogy 100-tól felfelé kapod meg azt a gépet ami már nem a legalja.
2020. jún. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!