Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mennyire nehéz benzines...

Mennyire nehéz benzines fűkaszával,füvet vágni?

Figyelt kérdés
2020. máj. 17. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Kell hozzá egy minimális fizikum, és átlagos állóképesség.

Veszélyes üzem, infantiliseknek nem való. Józan paraszti ésszel felfogható a biztonságos üzemeltetése, mint a legtöbb kerti gépnek.

2020. máj. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Fizikailag nem nehéz. A pengés fejjel azért vigyázni kell.
2020. máj. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
35%
veszélyes lehet de nem nehéz
2020. máj. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem igazán, csak hangos és nézzed mibe lóbálod bele.
2020. máj. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
hát én rendesen megkotlottam alatta, dimb-dombos telkünk van, végére már ki voltam. Aztán lehet, velem van a baj.
2020. máj. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

Fizikailag közepes.. viszont ezek a benzines fűkaszák nem mindig akarnak normálisan működni. Ha nincs egy minimális technikai képességed bele se kezdj.

Benzin-olaj keverék készítése, üzemeltetés, berántás, hibaelhárítás, damil feltekerés, stb...

2020. máj. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy elektromos damilossalkínlódtam ma. Rájöttem mi baja. Qrvakispöcsnyi a gombja és nincs kéznél a súlypontja, és foghatatlan fos a középső foggantyúja. így aztán bele lehet szakadni és mindenki utálja. Minimum egy ellensúly és egy félbevágott pvc-cső kell rá a hosszabb cső mellett.
2020. máj. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kell hozzá jó állóképesség és erőnlét, nagy odafigyelés mert nagyon könnyen meg lehet sérülni maradandóan.
2020. máj. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Az a lényeg, hogy benzinnel megy, nem pálinkával...
2020. máj. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!