Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért büdös még mindig a wc?

Miért büdös még mindig a wc?

Figyelt kérdés
Új kollégiumi szobàba költöztem (egyelőre egyedül vagyok) és a közös wc nagyon pisiszagú. Előttem fiúk laktak itt amúgy, letöröltem a wc-t, a csempét (egyik oldalon csempe van, másik oldalon sima fal) és fel is mostam természetesen de nem szűnik a szag 😞 Mit csinálhatnék még? Illatosítom ezerrel, de amint elmegy az illatosító illata, megint előjön...
2020. febr. 24. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

Jo eros illatu surolo szerrel es kefevel dorzsold vegig a csempet es a jarolapokat.

Tegyel a wcbe illatositot is folyamatosan.

2020. febr. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Mosd le domestos-sal magát a teljes csészét is kívül belül egyaránt. A fiúk mikor állva pisilnek egy permet képződik,és az lecsapódik a csészén. Ez egy húgykő réteg.
2020. febr. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Így van, belül a wc csészét jó alaposan mosd meg, meg a pereme alatt (vannak ilyyen kefék, amik benyúlnak oda), a wc ülőkét is teljesen (bár azt ki is lehet cserélni 5ezerért lehet már jót kapni), illetve a lehajtható tetejét is, mert sokszor lehajtják és úgy húzzák le a fiúk, így oda is felcsapódik
2020. febr. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Gumikesztyű, védőszemüveg fel és fertőtlenítés Domestossal. A szivacs durvább oldalával mehet a nem karcolódó felület, a fugát is érdemes rendesen átsikálni. A csésze belső oldalát illetve a perem alatti területet szintén érdemes kisikálni kézzel.

Lehet undorítóan hangzik, de egyszer kell megcsinálni normálisan, utána csak szinten kell tartani.

2020. febr. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

Ezeken már túl vagy, akkor szedd le az ülőket.

Na ott lesz a budos forrása.


Plussz mehet a wc be sósav, amivel a perem alól is ki tudod nyomatni a koszt.

Szóval én szoktam ilyen csőrös flakon önteni amivel jól be lehet spriccelni a perem alá is.


Csak sose használd klorral együtt.

2020. febr. 25. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon köszönöm mindenkinek a segítséget ❤️❤️❤️ Meg fogom próbálni ezeket, én eddig ilyen spray kiszerelésű Dettol-al próbálkoztam, de lehet akkor az nem elég erős.
2020. febr. 25. 07:05
 7/9 anonim ***** válasza:
68%

Ha véletlen fa alapú az ülőke, az magába szívta a frecsegő vizeletet, azt csak cserélni tudod.

A múanyag jól tisztítható.

2020. febr. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%
Fal is közel van a wchez? Mert ha az pisis, akkor csak le kéne kenni festékkel. Többire domestos!
2020. febr. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
24%
cif súrolókrémmel mindent
2020. febr. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!