Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hőszivattyús szárítógépbe...

Hőszivattyús szárítógépbe tényleg nem lehet gumizott ruhadarabokat betenni?

Figyelt kérdés

A használti útmutató szerinte nem lehet. Az értem, hogy fürdőruhát, sportruhát ne. De a gumis derekú alsónadrágot, bugyikat sem? Vagy ha valamilyen ruha derekába gumi van fűzve azt sem? Pl. gyerekfarmer derekába szoktak tenni állítható szorosságú gumit.

Ezen kívül van esetleg olyan, amit nehogy betegyek?

Vagy van olyan, amire nem is gondoltam, hogy milyen jó, hogy be lehet tenni azt is? :)



2020. febr. 5. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

Sem mindent beleteszek.

A fürdőruhát is.

2020. febr. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Sem=én
2020. febr. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
Én szinte csak zoknikat, alsónadrágokat, ágyneműt és törölközőt teszek bele. Minden mást féltek, nagyon hamar roncsolja a ruhákat és össze is mennek. A kímélő programokon meg soha nem lesz száraz.
2020. febr. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Miért ne lehetne? zokni-bugyi is gumis.
2020. febr. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam van egy High Heat (magas hőmérséklet) kapcsoló, ha ez be van kapcsolva, elég hamar tönkreteszi a ruhákban a gumirozást.
2020. febr. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Bevallom, azt hittem, hogy hülyeséget írtok páran, de tényleg nem érdemes túlzásba vinni a használatát. Baromi sok szösz keletkezik, tuti egyre vékonyabbak lesznek a ruhák.
2020. febr. 11. 05:40
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg így van, nagyon hamar használódnak el benne a ruhák. És szerintem fakulnak is a sötét és színes ruhák. Én már szinte csak az ágyneműket és a törölközőket szárítom benne.
2020. febr. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha kirázza azt amitől ruha a ruha, akkor nem kell csodálkozni, de ez alapvetően nem a szárító hibája, hanem a trágya ruhagyáraké. Agyonnyomják festékkel, meg ilyen-olyan humbuggal ami kipereg róla, a festék magától is kioldódik, a szösszel pedig a megfestett ruhaanyag is távozik. A festék sem ivódik be teljesen, csak a felszínén erősebb, így természetszerű, hogy fakóbb lesz.
2020. febr. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!