Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szegeden kb. mennyit kér egy...

Szegeden kb. mennyit kér egy takarítónő egy 160 nm-es ház heti takarításához?

Figyelt kérdés
Porszívózás és felmosás. Semmi más nem tartozna bele. Most kértünk egy árajánlatot és havi 17000 ft-ot kérne el, amiben benne lenne a nagytakarítás is. Viszont azt elég lenne évente kétszer nem? Akkor 4250 ft lenne egy takarítás? Nem drága egy kicsit?
2010. júl. 22. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Édesanyám napi 8000-et,8órára,vagyis 1000Ft-os órabér.Ennél alacsonyabban nem sokan mennek el.
2010. júl. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Te mennyit adnál érte? Havi hányszori takarítást akarnál?
2010. júl. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én szívesen fizetnék ennyit, ha lenne rá pénzem. viszont nekem is 2*100 nm-t kellene rendben tartanom, de nem bírom. szóval az nem sok pénz érte. sok az a 160 nm....
2010. júl. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Tudod, ha sokallod, csináld magad. Ha nincs rá időd, akkor fizesd meg.
2010. júl. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
anyum is 1000 ft-os óra bérben van, szóval nem sok
2010. júl. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én is 600 ft/ó szoktam csinálni takarítást, festés után vagy nagytakarítás az még többért szerintem nem sok érte, mert bizalmi munka, Te sem engedsz be mindenkit a lakásodba.


Nekünk takarítóknak is nehéz. Engem például egy férfi hívott fel kétszer is meggondoltam, hogy elmenjek-e a lakására. Végül közölte velem, hogy jön a barátnője és azért szeretné rendbe szedni a lakást ekkor nagy kő esett le a szívemről. Gondolhatod mennyit lehet takarítani egy aglegény lakásába nem semmi látvány fogadott.

[link]

2011. jún. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!