Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy lehet ki tisztítani a...

Hogy lehet ki tisztítani a sört a kanapéból?

Figyelt kérdés
Tegnap összejövetel volt nálunk és sikerült valakinek egy korsó sört kiöntenie a kanapéra. Próbáltam utána letakaritani amennyire csak tudtam , a folt el is tűnt , de a szag mintha bele ivódott volna, egyszerűen akármit csináltam, a szag ellen nem sokat használt . Valakinek valami ötlete/tippje ha van ilyen esetre azt nagyon megköszönném. :-)
2019. dec. 19. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Takarítógép, vagy Vanish kárpit/szőnyeg tisztító por/folyadék.

Amúgy 1-2 hét és a szag magától elmúlik általában.

2019. dec. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Kárpittisztító folyadékkal és egy szivaccsal vagy suroló kefével alaposan tisztítsd meg.
2019. dec. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Nem.
2019. dec. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Várd meg amíg megszárad, majd fújjál rá borotvahabot.

Dörzsöld be egy fehér frottírdarabbal.

Foltmentesen szárad.

(Ha nem volt színezék az italban.)

2019. dec. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hívjál inkább szakembert. Én egy pohár üdítőt (valami színtelen volt) próbáltam kiszedni, de a vége az lett, hogy a tenyérnyi foltból lett egy óriási, így szakival csináltattam meg.
2019. dec. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szódabikarbóna elveszi a szagot. Átkefélve. Vagy Külön az ecet

Együtt nehogy megártson a kanapénak, illetve egyébként szines kanapén ilyet még nem próbáltam.

2020. jan. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!