Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy csinálja, akinél mindig...

Hogy csinálja, akinél mindig patika tisztaság és rend van?

Figyelt kérdés
Van akihez bármikor megyek, nem lehet kifogásolnivalót találni nála. Napi több óra takarítással sem tudom elérni, mert mire a végére érek kezdhetem elölről. Mondjuk nálunk óriási por van mindig, nem tudom mitől.
2019. dec. 16. 15:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
69%

A por nem atkakaki ahogy azt itt írta valaki... a házipor egy kis százaleka atkakaki... szép is lenne úgy hemzsegnenek az atkák, hogy beborítsanak mindent a lakásban...

A por legjelentősebb része a ruhákból származik. Főleg a pamut porzik, de az nagyon...

Borzalom olvasni itt a sok kamaszgyerek írását, hogy "tisztaság mánia"... nem.

Felealeges cuccokat nem kell tarzogatni, nem kell a polcokat telezsúgolni porfogóval... amit muszálynak érzel, mert a nagymamád köcsöge volt, vagy dédnagyapád melléből kiszedett repesz.... stb ezeknek lehet üveges vitrint csinálni... könyveknek is... bár abból is felealeges tárolgatni azt amit nem veszel legálább 2évente 1* a kezedbe...

Szőnyegpadló, hatalmas szőnyegek felejtősek, szőnyegeket csak funkcionálisan, csak da, ahová tényleg kell. Bútorból is csak azt, ami tényleg kell...

Máris megszabadultunk tetemes mennyiségű portól...

Komolyan sokszor látok felnőtt emberek lakásában gyerekkori kacatokat, "emlékek" ahogy ők nevezik... az emlék a fejedben van, nem a szekrény tetején 3 mikrós dobozban...

Mindent de tényleg mindent amit nem használsz, ami nem kell az élethez, csak ott van, hogy 4évenete ránézz... dobj ki, vagy vidd ki a sufniba...

Ha ezek megvannak, megvan mindennek a helye, és be is tartod, hogy mindent oda tegyél vissza... ha en rászoktam, bárki rá tud szokni...

Máris elég egy seprű, amivel néha össze kell seperni, de nekem pl robotporazívó cikázza körbe az egész lakást naponta.

+ konyhában főztél? Mosogatás

Ettél? Mosogatás... egyből nem gyűlik hal9mra a mosogatni való, és egyből nem egy rossz kegyetlen élmény 1 órán át görnyedni a mosogató felett, hanem napi 5perc.

2019. dec. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

"Máris elég egy seprű, amivel néha össze kell seperni, de nekem pl robotporazívó cikázza körbe az egész lakást naponta."

Hát azért a néha összeseperni seprűvel, meg a robotporszívó minden nap nem ugyanaz...

2019. dec. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
20%
Aki a #9-es válaszomat lepontozta, kifejtené, hogy mi volt a gondja azzal, amit írtam? Kíváncsi lennék. Mi tényleg így csináljuk, hogy tisztaság és rend van. Mi volt benne nem hasznos?
2019. dec. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
17%
A robotporszívó egy teljesen felesleges urizálás, semmire nem való vacak. Tökéletesen helyettesíti egy seprű. Persze nem szőnyegen.
2019. dec. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

#13-as válaszom is le lett pontozva, de indoklás továbbra sincs.

Pedig NAGYON kíváncsi lennék, hogy MI rosszat írtam vajon. Valakik olvassák a válaszokat, mert a pirost nyomogatják: tudnátok válaszolni is esetleg? :)

Köszi!

2019. dec. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, legtöbb válaszadó számára a rend és tisztaság fogalma egyenlő a fertőtlenítettel. Attól hogy valaki lakásában mindig rend van, és tisztaság nem azt jelenti, hogy kifertőtlenített mindent. Rend attól még lehet.
2019. dec. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!