Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ez miért van, ha flexelek?

Ez miért van, ha flexelek?

Figyelt kérdés

Minap flexel fureszkorongal fa butorlapot vagtam, ami fustolt.

Majd leheltem egyet es es olyan volt, amikor minuszok vannak. Zárt helyseg.

Ez mitol lehet?


2019. nov. 9. 17:53
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

Mert flex koronggal ilyet nem lehet vágni .

Vágjad dekopirral ,vagy körfűrésszel .

2019. nov. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem azt kerdeztem mit lehet es mit nem.

Ez mitol van, meg tovabbra is fennall a kerdesem.

2019. nov. 9. 18:13
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már. Belélegezted a füstöt aztán meg kifújtad, azt láttad. Viselj porvédő maszkot, pár ft vagy köss a szád elé valamit.
2019. nov. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%
Attól van,hogy a flex korong nem vágja ,hanem égeti a fát .
2019. nov. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#1 olvasd el a kérdést figyelmesen, nem sima korongról van szó hanem fűrészkorongról.

Egyébként igen, a füstöt lélegezted ki. Plusz a párás lehelet miatt jobban látszódnak a kilélegzett részecskék, amit a füst során belélegeztél.

Ugyan ilyet tapasztaltam már hegesztésnél is, hogy az elektróda füstje miatt olyan olt mintha mínuszban lennék a műhelyben.

Ezért fontos a jó minőségű minimum 1000 forintos pormaszk használata, hogy tüdőd helyett a pormaszkban rakódjanak le a szálló részecskék.

2019. nov. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt #5.

de a leheletben akkor miert latzodik?

2019. nov. 9. 22:00
 7/10 A kérdező kommentje:
.. es a levegeben nem?
2019. nov. 9. 22:01
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Bazz, a hideg is kirázott. Tavaly egy melós csontig vágta a karját, mert az idióta rátette a 125-ös körfűrész korongot a gépre.

Az meg egyszercak megugrott...

2019. nov. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez a flexes fűrészkorong szron furulya. Szabályozható fordulatszámú sarokcsiszolón még van valami értelme, de mezei flexszel jobban égeti a fát, mint ahogy vágja. Laminálttal próbáltam, majd megdögöltem a füsttől. Hiába vágja a bútorlapot, ha közben égeti a ragasztót, gyantát.
2019. nov. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
57%
Azért van, mert egy idióta vagy. A flex nem fűrész. A bútorlap nem vas. A bútorlaphoz fűrész kell, fűrészlappal, hozzá való fordulatszámmal.
2019. nov. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!