Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ti teregetnétek teljesen az...

Ti teregetnétek teljesen az útszélére, ahol kocsik járnak?

Figyelt kérdés

Leviszi anyám mindig a rétre, teljsen az útszélén van. Ott a gázolajszag meg ráviszi a sok port az autók.


Meg a félvilág látja. Ez különösen akkor vicces, mikor egy egész sort szentel a mamabugyijainak. Amikor turisták voltak, egy nao 3 állt meg fényképezni, én zavartam el őket. De mindig kiröhögik, ha biciklisek is járnak.

Meg engem is röhognek a szomszédok, mondjuk az nem tudim, miért, nem én rakom oda..


De zavar, mert ne az útszélére rakjuk, meg tényleg, felhordja rá a port és mikor megáll egy autó mert itt fordulnak meg sokan, gázolaj szaga is lesz... Meg alapból elnyúlnak a vezetékre teregetéstől, de az a kisebb gond.


2019. okt. 15. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
En biztosan ki nem tennem.
2019. okt. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Turista látványosság, meg ország világ röhög a mambugyijain. Ahány ember elmegy...


A másik, hogy ebben a szélben, ma is 3-4 ruhámat szétnyújtott a szél...

2019. okt. 15. 16:27
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Látom azóta sem javult a helyzet, mióta régebben ugyanezt kiírtad.

Nagyon cikis helyzet, anyád rendben van agyilag?

Szerintem csináld te a mosást, akkor odateregetsz, ahova akarsz, talán nem fogja leszedni és kivinni a rétre!

2019. okt. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp sem teregetnék ott.
2019. nov. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
Ez még mindig aktuális? Tök nagy a pára, minek teregettek kint?
2019. nov. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Kiemelten aktuális.

Még mindig nem.

2019. nov. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!