Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Eldugult a zuhanylefolyó mit...

Eldugult a zuhanylefolyó mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Szerelőre nincs most pénzem igy valami házi módszer kellene. Albérlet. Beépített zuhanytálca. Próbáltam már erős vizsugárral átmosni de nem segit. Belenyulni is probáltam egy drót darabbal de nem tudtam jol belenyomni. Lefolyik még éppen a víz csak nagyon lassan.
2019. szept. 6. 22:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Szarul lett megcsinalva. Van a kozepen egy csavar, talan ugy ki tudod tisztitani. Azonkivul a furdo kozepen is kene legyen valami lecsavarozott fedel amit ki lehet nyitni es azon keresztul tisztitani.
2019. szept. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Ha szerelőre nem futja, akkor marad a pumpa, vagy a Mr. Muscle lefolyótisztító - bízza rá a piszkos munkát!
2019. szept. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
A legtökéletesebb (és legolcsóbb)eszköz erre a bicikliküllő!
2019. szept. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Ha csak hajszal ilyesmi, akkor 1 flakon Tiret egesz ejszakara. Masnap szaladni fog lefele a viz.
2019. szept. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
33%
Granulátumos lefolyótisztító.
2019. szept. 7. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
30%
Csőgörény.
2019. szept. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
67%

Mr.muscle kb 200 Ft ilyen kis golyók. Kis tasakban van szerintem sok helyen lehet kapni.

[link]


Leírás szerint csinálod, hidd el segíteni fog.

2019. szept. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
28%

búvár lefolyótisztító granulátum

a legjobb

De ablakok legyenek nyitva mert veszélyes szúrós szagú és miután leöblítetted a lefolyót szellőztetni kell!

2019. szept. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
18%

Meghökkentő, hogy eddig senki sem kapott 50%-nál jobb értékelést, pedig vannak jó válaszok, habár különböznek egymástól.

Ha a vízsugár nem segített, akkor próbáld meg előbb a granulátumot, aztán a csőgörényt (bizonyára tudsz valakitől kölcsönözni, de ha mégsem, akkor bő ezresből megveheted).

Megpróbálhatod a forró lúggal való beöntést is.

2019. szept. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
40%
#9 ne csodálkozz, a sok ostoba egysejtű csak lepontozni tud. Olcsó játék hülye gyerekeknek...
2019. szept. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!