Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szerintetek ezt mivel tudnám...

Szerintetek ezt mivel tudnám leszedni a sütőről?

Figyelt kérdés

Az a baj, nem tudom hogy ez odaégett szennyeződés vagy valaki sikeresen felkarcolta a felületet...


Itt képek :

[link]


2019. aug. 8. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
"Ha ennél durvább piszokkal állunk szemben, akkor szórjunk sütőport a sütő aljába, és egy spriccelős flakonnal fújjunk rá vizet. Hagyjuk állni éjszakára, majd reggel dörzsölgessük le szivaccsal. Ha még maradt valami, akkor szórjunk rá megint szódabikarbónát, és locsoljunk rá pici ecetet. Hagyjuk bugyborékolni fél óráig, majd tisztítsuk le."
2019. aug. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szimpla dzsuva!

Szódabikarbónás, sütőporos hókuszpókusz helyett normális zsíroldó kell.

Pl.:

Xon-Forte

2019. aug. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tyű, köszönöm szépen. Az aljánál szinte biztos voltam benne hogy az felvan kaparva.. De akkor hátha mégsem.
2019. aug. 8. 22:02
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedves második, nem tudod ilyen xon-fortét pl. Tescoba lheet kapni? VAgy hol keressem? Vagy csak netről lehet beszerezni? (webáruházban megtaláltam, de jobb lenne ha már holnap meg tudnám venni.)
2019. aug. 8. 22:10
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én netről rendelem, sokáig elég.

Talán nagykonyhai eszközöket, vegyszereket forgalmazó boltban keresd.

Persze más zsíroldó is jó, csak ne a háztartási felhasználásút keresd hanem a nagykonyhait/iparit.

2019. aug. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Well Done hideg zsiroldo teljesen lehozza.

Mindenhol lehet kapni.

2019. aug. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Vettem, viszont félek, nem fogja bántani a felületet?
2019. aug. 11. 20:10
 8/10 A kérdező kommentje:

Elkezdtem tisztítani és lassan de biztosan szépen jön lefelé, elég nehezen..


Az oldalsó részén hogyan csináljam szerintetek? Oda hiába fújom oda lefolyik végig az oldalán, és így nem is nagyon oldja rendesen.


Dörzsöljek be egy rongyot ezzel a szerrel és úgy vigyem fel a felületre?

2019. aug. 11. 23:12
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez a baj a forgalomban kapható háztartási szerekkel, hoyg xart sem érnek, híg, nem szedi le, csak sokadszorra.

Pacsmagold be többször aztán meg mehet a dörzsi + súrolószer.

2019. aug. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Súrólószert nem szabad benne használni azt írta a haszn. utasítás, meg súrolni sem nagyon. Csak kendővel törölgetem a felületet. :(
2019. aug. 11. 23:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!