Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Festéket hogyan tudnám leszedn...

Festéket hogyan tudnám leszedni a fabútorról?

Figyelt kérdés
Óvodában vagyok dajka, nyári leállás van kb 2napja fejezte be a festő a tornaterem kipingálását és az óvodavezető engem kért meg hogy a bordásfalakról tetőtől talpig szedjem le a rácsöppent, már rászáradt fehér festéket. Mivel álljak neki? Dörzsivel meg milyen vegyszerrel? Órákon át nem akarom vakargatni, mint egy nem normális
2019. júl. 25. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Diszperzit? Vizes szivaccsal

A festő meg kapja be, meg az is, aki így átvette

2019. júl. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Telefonal.

A pingász húzzon vissza és takarítsa le a disznóólját, ha nem volt képes előtte letakarni.

2019. júl. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Mivel sikerült le vakarni a festéket? az én drága párom is festette a lakást és az összes ajtófélfa festékes. Nem vettem idejében észre és jól rá száradt
2019. júl. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%

Sok esze lehet a párodnak basszus, mi most festettük a házat, pàrom természetesen minden ajtótokot, csempe széleit, szegőket stb leragasztotta előtte, pedig 140 nm-en volt melónk elég.Ehhez nem kell sok ész.


Kérdező, szikével, de nem a hegyes részével! le tudod vakarni, aztán áttörlöd.

Sajnos ha rászáradt, màs nem szedi le.

2019. júl. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Diszperzitet melegvizes konyhai dörzsszivaccsal simán.
2019. júl. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Másfél órán át mostam a bordásfalakat vizzel, amibe egy kis mosogatót tettem és egyszerűen szivaccsal átdörzsöltem. Mellesleg az óvodavezető cifet javasolt de az kifehérítette volna a tornaszereket.
2019. júl. 27. 10:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!