Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ti hisztek a tupperware...

Ti hisztek a tupperware termékekben?

Figyelt kérdés

Bevált valakinek? Ismerősöm nemrég rendelt és elkezdett kopni a széle a tálnak.

Anyám is teljesen rá van állva..bár ő szerinte a xixo colánál egészségesebb ital sincs mert hogy abban nincs tartósítószer...naja.

Nem lenne baj, ha havonta nem rendelne feleslegesen egy csomó cuccot aminek én értelmét nem látom...

Pl. Ökopalackot hozott 7000ft-ért..nagyon sokallom érte , bevallom, szerintem néphülyítés...

Ti mit gondoltok erről?


2019. aug. 1. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mlm hülyítésnek hangzik nekem az egész
2019. aug. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A minősége jó de az ára nem.
2019. aug. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Alapból a szavak szépen hangzanak, de ezek nagy része marketing szöveg. Tudni kell mi miből van, hogyan működik, stb. Utána rájössz, hogy van fele, harmad árban is ugyanaz. De ez rengeteg termékre igaz.

A dolgok ott kezdődnek, hogy meg kell nézni mi miért, hogyan, mit rejtenek a marketing szavak, ami persze adat nélküli és valójában ettől lesz a végén bizonytalan.

2019. aug. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

"Ti hisztek a tupperware termékekben?"

Régen rossz, ha hinni kell benne.

2019. aug. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak egy-két cuccom van tőlük, mert eszméletlenül drága, máshol meglehetősen hasonló termékeket lehet kapni tört részéért. Én inkább a praktikus ötleteiket díjazom. Kopásban nem gondolnám, hogy többet bír, mint bármi más, de megfogni jó ezeket a cuccokat, érezni hogy van bennük anyag. Ez persze mint említettem más no name anyagokra is igaz. Ugyanígy felhozhatnám pl a curvert.
2019. aug. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Talàlkozom néha facen vele : nincs az a műanyag, amiért én ennyi pénzt adnék.
2019. aug. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!