Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Lehetséges panel lakás szellőz...

Lehetséges panel lakás szellőzőinek befalazása?

Figyelt kérdés

Tiltja-e bármilyen törvény a panel lakásokban található szellőzők befalazását/lecsempézését?

(Mind a fürdőben, wcben, és konyhában)

Gáz ki van vezetve a lakásból (lezárva), elektromos sütőm van.

Ha szellőztetni akarok, kinyitom az ablakot. Nincs rá szükségem.



2019. ápr. 10. 12:41
 1/6 L.. István ***** válasza:
0%
De egyébként miért zavar, hogy van? Át nyilván nem szoktál rajtuk esni.
2019. ápr. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Folyton beáramlik a szomszédtól (fenti, lenti, azt nem tudom) a cigaretta szag ( nem csak a konyhában!), mindig tudom mit sütnek-főznek, bogarat beszorulnak, kapargálásukat lehet hallgatni, és esztétikailag sem előnyös.
2019. ápr. 10. 13:05
 3/6 anonim ***** válasza:
A kutya nem fog vele foglalkozni, főleg ha gázotok sincs. Én, ha panelban élnék szintén biztosan lefalaznám.
2019. ápr. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem falaztam le, de hungarocell + szilo kombóval lezártam és tettem rá egy esztétikus, modern szellőzőrácsot dísznek. A WC-ben azért meghagytam a dolgot, de oda meg ventilátoros szellőzőt csináltam olyan kivitelben, hogy a villanykapcsolóval együtt indul és egészen addig zárva vannak a lamellák, ergo nincs szellőzés. Pontosan ugyanebből lett elegem nekem is, mint neked. Cigiző szomszédok, büdös, áporodott nyuggerszag áradt a szellőzőből. Nyáron még rosszabb volt, mert a nyitott ablakok miatt fals huzatot kapott az egész és teljesen visszaáramlott minden. Nyugodtan zárd le, csak akkor a szellőzésre tényleg figyelj. Meg arra, hogy a WC-nél a hátfal ha nincs megcsinálva, akkor az illesztéseknél ugyanúgy átengedi a büdös levegőt.
2019. ápr. 11. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 L.. István ***** válasza:
Persze, lezárhatod, de én azért nem véglegesre csinálnám, hanem úgy, hogy seperc alatt bontás nélkül szabaddá tehessem szükség esetén.
2019. ápr. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem értem meg soha, hogy a 70-es, 80-as években miért raktak szellőzőt a panelokba. Amiben én lakom, 60-as évekbeli panel, semmilyen szellőző nincs, csak a nyílászárók, a fürdőben is.
2022. szept. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!