Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mit tanácsoltok?

Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Alacsony vagy magasabb zuhanyzótálcát?

Tessék a kép :

[link]


2019. jan. 7. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Én azt javasolnám,hogy villám gyorsan cseréld le a burkolót.
2019. jan. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez már marad így
2019. jan. 7. 15:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocs,nem a burkoló a hibás .A vízvezeték szerelő ide épitette ki a z.tálca lefolyólyát .
2019. jan. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mivel magasan van a lefolyó, így magas zuhanytálca kell..
2019. jan. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én annyira alacsonyat tennék amennyit megenged a lefolyó lejtése, de ez a Te preferenciád alapján kell, hogy legyen.

Egyébként tényleg nem végzett szép munkát a burkolód, elég igénytelenül vágta ki a cső helyét. A járólap meg a fali csempe fugái még véletlenül sem találkoznak sehol (a kép alapján legalábbis). Persze ezt nehéz összehozni ha különböző méretű lapokkal burkol, de 1-2 kulcsfontosságú helyen illene, de ami gáz, hogyha jól sejtem az a sarok központi helyen van, azt ott bent illett volna egész lappal indítani, főleg hogy a baloldali falon megtette ezt. Egyébként a lap meg a jázmin fuga nagyon jó választás!

2019. jan. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ott a sarokban a zuhany tálca lesz úgyis.

Azért kérdeztem mert nemtudom milyen a tálcákhoz kapható szifon lejtése. Alacsonynál lesz e annyi lejtése.

Amúgy igen odatudta kihoznj a vizes a csövet mert ott a rácsatlakozó.

2019. jan. 7. 16:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!