Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » A több ponton záródó ajtózárat...

A több ponton záródó ajtózárat miért nem tudom kiszerelni?

Figyelt kérdés

Meg kéne zsírozni, már minden csavart kicsavartam, de a cilinderzárbetét nyelvénél úgy nekiütközik a fészkében valaminek, mintha még benne lenne a cilinderzárbetét, pedig már nincsen.

Egy ilyesmiről van szó:

[link]



2019. jan. 3. 01:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Biztonsági zár. Pont az a lényege, hogy nem lehet kicsavarozni, mert akkor a betörő is ki tudná.:)

Valami máshogy van benne, hívj fel egy zárüzletet, vagy azt, aki csinálta az ajtót.

2019. jan. 3. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez nem így van, már sikerült a problémamegoldás...
2019. jan. 3. 06:12
 3/6 A kérdező kommentje:
Mellesleg nem tudom kik tették már be eredetileg az ajtót, de azok még beállítani sem tudták, mert bezárni nem lehetett, csak birkózva, aztán én oldottam meg végül....
2019. jan. 3. 08:14
 4/6 anonim ***** válasza:

Gáz. Tudom, nem olcsó ez a dolog, az én ajtóm is majdnem fél millió lesz nyitható világítóablakkal, szúnyoghálóval, egyedi színben fából, díszráccsal, de van, ahol spórolással csak a minőség csorbul.

Különben tőlük és a zárszaküzletektől van ez az infó. Sokat vadásztam a szükséges tipusú zárat és kilincset, nehéz volt egymással kompatibiliset találni.:)

2019. jan. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Márhogy a szakijaid munkájára értettem a minőséget.
2019. jan. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Persze, értettem.

Spórolással csak a minőség csorbul? Hát ez nem sok infó, de mindenre igaz.

Egy ilyen kategóriájú műanyag ajtóról beszélünk, nem az én választásom volt annak idején.

[link]

Úgy vélem ők is szerelték be, de többre már nem voltak képesek. Viszont be lehetett végül korrektül állítani.

A pajzshoz az átmenő csavarok nem egyforma hosszúak, igénytelenül történt a levágásuk, feltételezem ez helyszíni munka volt, amit emlékeim szerint nem felügyeltem semelyik szakaszában sem.


Milyen az a díszrács? Ajtóval együtt nyílik, vagy külön?

2019. jan. 4. 18:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!