Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Lányként egyedül lakásfelújítás?

Lányként egyedül lakásfelújítás?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, és van egy eléggé lepukkant lakás, ahova költözhetnék, csak fel kéne újítanom. Mivel nincs sok pénzem, egyedül kéne megoldanom. A festést még szerintem meg is oldanám, de például a bútorokat, gépeket (hűtő, mosógép, stb) nem tudom hogy tudnám összeszerelni, meg felvinni az emeletre (a cégek csak az első ajtóig szállítják ki..). Van itt aki ezeket egyedül oldotta meg lányként? (ismerőseim teljesen másik városban vannak, szóval megkérni sem tudok senkit, hogy segítsen)
2018. okt. 20. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Saját lakás ? Ha nem semmit sem javítanék . A festés gusztustalan mert2 hétig szaglik . A bútorszállítóknak adsz pár ezret és felviszik és az összerakás egyszerű . A mosógép tuti leírást rajzokat tartalmaz azt értelmezd kövesd . A hűtőn nincs mit szerelni , beállítod 2esre és megy pár hónapot aztán letekered 0 leolvasztod ha nem automata .
2018. okt. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nő vagy, nem idióta gondolom, meg tudod oldani
2018. okt. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lányok szoktak "trükközni", hogy felszednek rövid időre egy-egy balekot, akit kihasználnak... Süldő koromban jómagam is voltam balek - jó élettapasztalat, ne foszd meg a mai fiatalságot se ettől :)
2018. okt. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elég jó erőben vagyok, de bútort, hűtőt egyedül én sem bírok bevinni a házba, túl nagyok ahhoz.


Lakásban sincs semmi ismerős?

2018. okt. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!