Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Miért ráz a csap?

Miért ráz a csap?

Figyelt kérdés
Hello!A nyáron ki lett cserélve a fütöszál a bojlerbe.Kb két hete azt vettem észre,h nincs meleg viz.Az also burkolatot levéve láttam,hogy a vezeték ami a fütöszálra megy tisztára el volt égve.Raktam rá uj kábelvéget.Most egy jo pár napja azt vettük észre,hogy ráz a viz,de csak akkor ha a fütöszál nem melegit de a démász adja az áramot.Ha a fütöszál melegit akkor nincs áram a csapban.Nem tudom érthetö-e?Kösz a válaszokat.
2018. okt. 7. 08:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Rossz az egèsz bekötès. Rakass fel a bolylerhoz FI relèt ès èpíttesd ki az EPH hálózatot is.

Ez így teljesen èletveszèlyes!

2018. okt. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

Hívj egy villanyszerelőt.

Te pedig ne kókányolj, a villany nem játék, mint ahogy a medve se.

2018. okt. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Valahol fel van cserélve a nulla,és a föld!

A szomszédban évekkel ezelőtt jártam így,az évtizedes,piros 10 literes kis vízmelegítőt használtam,-kézmosáskor rázott.

A fent említett dolog volt a régi házban.

2018. okt. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Villanyszerelőt hívj. Valószínű hogy minden villany alatt van ami fémes kapcsolatban van a vízcsővel.
2018. okt. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kösz a villanyszerelös nulla válaszokat!Közlöm azokkal akik olvassák,hogy a földelés kábelrol/sárga-zöld/ lecsuszott a kábelvég valoszinü amikor elöször leszedtem a bojler alját.Tehát azért rázott mert a nem volt leföldelve.Valami hasonlo választ vártam volna,hogy mit nézzek meg rajta okoskák!:-P
2018. okt. 8. 19:28
 6/6 anonim ***** válasza:
54%

"okoskák!:-P"

Okoska aki nem ért hozzá, mégis birizgálja.

2018. okt. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!