Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Padlófűtésnek vannak egészségr...

Padlófűtésnek vannak egészségre káros hatásai?

Figyelt kérdés

A szálló por szerintem butaság. Egy radiátort sokkal nehezebb takarítani és azok szoktak igazi porfészkek lenni. Amúgy is van robotporszívom, ami mindennap körbe megy. Egyáltalán nem koszos a padló most se.

Engem az érdekel, hogy állítólag legyengíti az immunrendszert. Az ember ahhoz van szokva, hogy a lába hideg feje meleg vagy mi. Ennél a fűtésnél meg fordítva van. Visszereseknek se ajánlják. Meg kisgyerekes házba se. Nem értem mi bajt okozhat egy 20-on pár fokos padló. Beszélnek itt mindent összevissza, nem tudom mi igaz.

Felújítás előtt állunk, drága parkettát és járólapot se kell felszedni, csak a csupasz beton van, amit készek vagyunk felverni. Nem mostanában lenne a fűtés kialakítása, még a gáz sincs bekötve. Csak érdeklődök jó-e a padlófűtés.


2018. szept. 28. 07:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

10

Érdekes, mégis törölték azt, akinek ezt írtam.

2018. szept. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

A padlófűtés csak komfort meleget ad.

Jót melegedni ennél sosem fogsz .

Nagyon is költséges és munkaigényes is az ilyen .

2018. szept. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem 11-es, te a 4-est/6-ost piszkáltad és ő bizony itt van rendületlenül! Neked ajánlatos lenne ezt szedned: (természetesen a magnézium mellett!):D:D:D

[link]

2018. szept. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

13

Azt azért tudod, hogy végtelenül szomorú, amit művelsz, ugye? Kötözködni, ráadásul a gyakorin .... minősített eset. Minél több teli pofával röhögős szmájlival teszed, annál inkább.

2018. szept. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
26%

#14

"Kötözködni, ráadásul a gyakorin .... minősített eset."

És ki kezdte? Vagy megint magadról beszélsz?:D:D:D

2018. szept. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!